PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Restorative Night Face Treatment, 50 ml

Za svež in spočit videz polti zjutraj

€ 14,69

(€ 293,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo
  • bogata in hranilna tekstura
  • za sijoč videz kože zjutraj

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream, 50 ml

PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Restorative Night Face Treatment, 50 ml € 14,69 (€ 293,80 / l)
PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream, 50 ml € 14,69 (€ 293,80 / l)
Skupna cena: € 29,38
Opis

Active Age Goji Restorative Night Face Treatment znamke PHYTORELAX LABORATORIES je krema z bogato in prijetno teksturo, namenjena zreli koži. Veganska formula z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami kožo ponoči neguje in vlaži. Zjutraj je koža videti bolj gladka, enakomerna in sijoča, obraz pa svež in spočit.

Št. izd.: XOF-HAR-6015991
Vsebina: 50 ml
EAN: 8030976015991
Znamka: PHYTORELAX LABORATORIES
Uporaba: Nočna nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: Vegan OK, ICEA - Cosmos Organic
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: karton, lonček
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Zea Mays (Corn) Germ Oil[1], Polyglyceryl-2 Stearate, Cellulose, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Almond/Borage/Linseed/Olive Acids Glycerides, Parfum, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Geraniol, Linalool, Limonene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Restorative Night Face Treatment

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena