PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Cleansing Oil-Milk, 200 ml

Mlečno olje za odstranjevanje ličil s prijetnim občutkom na koži

€ 9,19

(€ 45,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo
  • odstranjuje ličila in nečistoče
  • kožo naredi mehko in sijočo

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream, 50 ml

PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Cleansing Oil-Milk, 200 ml € 9,19 (€ 45,95 / l)
PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream, 50 ml € 14,69 (€ 293,80 / l)
Skupna cena: € 23,88
Opis

Active Age Goji Cleansing Oil-Milk znamke PHYTORELAX LABORATORIES ima vegansko formulo z 99 % sestavin naravnega izvora. Z obraza in vratu odstrani ličila in nečistoče ter kožo naredi čisto, mehko, negovano in sijočo.

Uporaba:

  • Z vatirano blazinico nanesite na obraz in vrat ter vmasirajte.
  • Sperite z mlačno vodo.
Št. izd.: XOF-HAR-6015984
Vsebina: 200 ml
EAN: 8030976015984
Znamka: PHYTORELAX LABORATORIES
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: Vegan OK, ICEA - Cosmos Organic
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilno mleko
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Zea Mays (Corn) Germ Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Almond/Borage/Linseed/Olive Acids Glycerides, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Phytate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Geraniol, Linalool, Limonene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Cleansing Oil-Milk

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
2 (100%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.