PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream, 50 ml

Hranilna nega in udobje za anti-age rutino

€ 14,69

(€ 293,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo
  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami ter izvlečkom goji jagod
  • bogata, topljiva tekstura

Pogosto naročeno skupaj z PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Restorative Night Face Treatment, 50 ml

PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream, 50 ml € 14,69 (€ 293,80 / l)
PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Restorative Night Face Treatment, 50 ml € 14,69 (€ 293,80 / l)
Skupna cena: € 29,38
Opis

Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream znamke PHYTORELAX LABORATORIES vsebuje omega-3 in omega-6 maščobne kisline iz rastlinskih olj ter izvleček goji jagod z antioksidativnimi lastnostmi. Namenjena je zreli koži ter ima bogato, topljivo teksturo, ki kožo neguje in ji čez dan zagotavlja občutek udobja. Pomaga izboljšati videz kože ter jo naredi mehkejšo in bolj čvrstega videza, primerna pa je tudi kot podlaga za ličila.

Št. izd.: XOF-HAR-6015977
Vsebina: 50 ml
EAN: 8030976015977
Znamka: PHYTORELAX LABORATORIES
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zrela koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: Vegan OK, ICEA - Cosmos Organic
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: karton, lonček
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Zea Mays (Corn) Germ Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Coco Caprylate/Caprate, Cellulose, Dicaprylyl Carbonate, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Almond/Borage/Linseed/Olive Acids Glycerides, Prunus Persica Flower Extract, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Parfum, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Glycerin, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Dehydroacetate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Geraniol, Linalool, Limonene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italija, www.phytorelax.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji Intensive Anti-Age Face Cream

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene