Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml

Gladilen tretma za lase z grozdjem in granatnim jabolkom

€ 14,19

(€ 70,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,19 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio grozdjem in granatnim jabolkom
  • proti skodranosti in antioksidativno
  • lahka tekstura
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 28,28
Opis

Straightening Conditioner znamke Biofficina Toscana je zasnovan za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti. Formula vsebuje izvleček grozdja in sok bio toskanskega granatnega jabolka z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi v kombinaciji z negovalnimi molekulami naravnega izvora, ki pomagajo ukrotiti in zmehčati dolžine.

Sestavo dopolnjujejo bio izvleček lanu, sojine beljakovine in biolikvefakt velecvetnega lučnika z vlažilnimi, krepilnimi lastnostmi in učinkom za sijaj. Lahka konsistenca pomaga zgladiti in ukrotiti lase ter zmanjšati videz skodranosti brez obtežitve, lasje pa ostanejo mehki, svilnati in sijoči. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne lastnosti

  • za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio toskanskim grozdjem in granatnim jabolkom
  • z bio izvlečkom lanu, sojinimi beljakovinami in velecvetnim lučnikom
  • za gladek videz, lažje oblikovanje in zmanjšanje videza skodranosti
  • z antioksidativnimi, zaščitnimi in krepilnimi lastnostmi
  • pomaga ohranjati lase mehke, svilnate in sijoče
  • lahka konsistenca brez obtežitve

Uporaba

Po šamponiranju nanesite po dolžinah, pustite delovati in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0177
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140490948
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Hydrolyzed Soy Protein, Pca Glyceryl Oleate, Benzyl Alcohol, Lauryl Lactate, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Gladilna linija
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Straightening Conditioner

49 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
56 (35%)
4 Zvezdice
57 (35%)
3 Zvezdice
27 (16%)
2 Zvezdici
9 (5%)
1 Zvezdica
11 (6%)

160 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
49 recenzij kupcev v drugih jezikih