Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Scrub, 70 ml

Hranilna formula s prijetnimi sadnimi notami

€ 10,09

(€ 144,14 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 9,38 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho kožo in zelo hrapave predele
  • z rakitovcem, karitejevim maslom in rastlinskimi olji
  • piling, hranilno, mehčalno in antioksidativno
  • bogata formula brez vode, idealna za komolce, kolena in stopala

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml

Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Scrub, 70 ml € 10,09 (€ 144,14 / l)
Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml € 21,49 (€ 143,27 / l)
Skupna cena: € 31,58
Opis

Rich Sea-Buckthorn Scrub znamke Biofficina Toscana je bogata piling in hranilna nega, posebej primerna za suhe predele telesa. Brezvodna formula združuje soli dveh različnih granulacij z bio oljem rakitovca iz Toskane z antioksidativnimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestava je obogatena s karitejevim maslom, čebeljim voskom ter bio olji oliv, sezama in grozdnih pešk, ki med pilingom negujejo in mehčajo kožo. Soli pomagajo odstraniti odmrle kožne celice in zgladiti površino kože, visok delež olj in masla pa naredi nego posebej primerno za komolce, kolena in stopala. Po izpiranju je koža mehka, nahranjena in gladka. Vonj zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za suho kožo in posebej hrapave predele
  • z bio oljem rakitovca iz Toskane
  • s solmi dveh različnih granulacij
  • s karitejevim maslom in bio olji oliv, sezama in grozdnih pešk
  • piling, hranilno, mehčalno in antioksidativno delovanje
  • pomaga odstraniti odmrle kožne celice in zgladiti kožo
  • idealno za komolce, kolena in stopala
  • bogata brezvodna formula

Uporaba

Nanesite na navlaženo kožo in nežno vmasirajte, posebno pozornost pa namenite zelo suhim predelom, kot so komolci, kolena in stopala. Temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0181
Vsebina: 70 ml
EAN: 8003140491860
Znamka: Biofficina Toscana
Pilingi-vrste: Mehanski piling
Vrste izdelkov: Piling za tuširanje
Tip kože: Zahtevna koža, Zrela koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Sodium Chloride, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Hydrogenated Castor Oil, Maris Sal, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Parfum, Silicia, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Linalool, Limonene, Geraniol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Scrub

14 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
11 (57%)
4 Zvezdice
3 (15%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
2 (10%)
1 Zvezdica
3 (15%)

19 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 14 recenzij v drugih jezikih.