Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml

Hranilna nega s toskanskimi izvlečki

€ 21,49

(€ 143,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 19,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho in zrelo kožo
  • z rakitovcem in karitejevim maslom
  • hranilno, mehčalno in antioksidativno
  • bogata tekstura za mehko in negovano kožo

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml € 21,49 (€ 143,27 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 35,58
Opis

Rich Sea-Buckthorn Cream znamke Biofficina Toscana je hranilna krema za telo, namenjena suhi in zreli koži oziroma vsem, ki si želijo intenzivno vlažilno nego. Formula vsebuje bio olje rakitovca iz Toskane z antioksidativnimi, mehčalnimi in zaščitnimi lastnostmi, ki kremi daje značilno oranžno barvo.

Sestava je obogatena z bio sončničnim oljem in karitejevim maslom s hranilnimi in mehčalnimi lastnostmi ter rastlinskimi izvlečki ovsa, arnike, breze, nepozebnika in bodeče lobodike. Bogata in polna tekstura se zlahka vpije ter pomaga blažiti občutek suhosti, koža pa ostane mehka, nahranjena in navlažena. Idealna je tudi za posebej suhe predele, kot so komolci, kolena, pete in stopala. Vonj zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za suho in zrelo kožo
  • z bio oljem rakitovca iz Toskane
  • z bio sončničnim oljem in karitejevim maslom
  • z rastlinskimi izvlečki ovsa, arnike, breze, nepozebnika in bodeče lobodike
  • hranilno, vlažilno, mehčalno in antioksidativno delovanje
  • pomaga blažiti občutek suhosti kože
  • bogata in polna tekstura, ki se zlahka vpije
  • idealna tudi za komolce, kolena, pete in stopala

Uporaba

Nanesite na telo in nežno vmasirajte, dokler se izdelek ne vpije. Posebno pozornost namenite zelo suhim predelom, kot so komolci, kolena, pete in stopala.

Št. izd.: BTO-0180
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140490979
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Zahtevna koža, Zrela koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Glyceryl Stearat Citrat, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Betula Alba Bark/Leaf Extract[1], Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Arnica Montana Flower Extract[1], Ruscus Aculeatus Root Extract[1], Parfum, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propandiol, Phenylethanol, Undecyl Alcohol, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Geraniol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream

108 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
105 (53%)
4 Zvezdice
60 (30%)
3 Zvezdice
19 (9%)
2 Zvezdici
7 (3%)
1 Zvezdica
4 (2%)

195 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 108 recenzij v drugih jezikih.