Biofficina Toscana Gentle Hand Cream, 50 ml

Mehčalna in zaščitna nega za roke

€ 8,09

(€ 161,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 7,52 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno nego rok
  • z bršljanom, konopljinim oljem in skvalanom
  • vlažilno, mehčalno in antioksidativno
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Gentle Hand Cream, 50 ml € 8,09 (€ 161,80 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 22,18
Opis

Gentle Hand Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna krema z lahko teksturo, idealna za vsakodnevno nego rok. Formula vsebuje izvleček bio bršljana iz Toskane z antioksidativnimi lastnostmi ter bio konopljino olje, rastlinski skvalan in vlažilne sestavine.

Konopljino olje in skvalan imata mehčalne in zaščitne lastnosti, glicerin, urea in sorbitol pa pomagajo ohranjati navlaženost kože. Lahka tekstura se zlahka vpije ter pusti roke mehke in navlažene, zato je krema idealna za večkratno uporabo čez dan. Vonj zaznamujejo sveže in nežne lesne note s pridihom podrasti.

Glavne značilnosti

  • za vsakodnevno nego rok
  • z izvlečkom bio bršljana iz Toskane
  • z bio konopljinim oljem in rastlinskim skvalanom
  • z glicerinom, ureo in sorbitolom
  • vlažilno, mehčalno, zaščitno in antioksidativno delovanje
  • pomaga ohranjati kožo mehko in navlaženo
  • lahka tekstura, ki se zlahka vpije

Uporaba

Nanesite na roke in vmasirajte, dokler se krema popolnoma ne vpije. Nanos čez dan po potrebi ponovite.

Št. izd.: BTO-0195
Vsebina: 50 ml
EAN: 8003140491112
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega rok
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: lesni
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Palmitate, Squalen, Urea, Sorbit, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract[1], Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Citric Acid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Gentle Hand Cream

12 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
18 (72%)
4 Zvezdice
3 (12%)
3 Zvezdice
3 (12%)
2 Zvezdici
1 (4%)
1 Zvezdica
0 (0%)

25 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 12 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder