Biofficina Toscana Acidic Straight Hair Rinse, 100 ml

Nega s kislim pH za mehke in sijoče lase

€ 15,89

(€ 158,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,77 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ravne, tanke lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • s fitokeratinom in pantenolom
  • gladilno, disciplinirajoče in antioksidativno
  • daje sijaj brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Acidic Straight Hair Rinse, 100 ml € 15,89 (€ 158,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 29,98
Opis

Acidic Straight Hair Rinse znamke Biofficina Toscana je nega 2 v 1 s kislim pH, namenjena ravnim, tankim lasem ali lasem, ki jih želite zgladiti. Formula vsebuje izvleček grozdja in sok bio granatnega jabolka iz Toskane z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi ter pantenol z vlažilnim delovanjem.

Sestava je obogatena s fitokeratinom s krepilnimi lastnostmi, ki podpira prožnost las, ter bio izvlečkoma plavice in ognjiča. Sinergija sestavin pomaga zgladiti in ukrotiti lase ter jih pripravi na nadaljnje oblikovanje, hidrolat geranije pa prispeva k njihovemu sijaju. Lasje so mehki, lahkotni in sijoči brez občutka obteženosti. Vonj zaznamuje naravna aroma hidrolata geranije.

Glavne značilnosti

  • za ravne, tanke lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio grozdjem in granatnim jabolkom iz Toskane
  • s fitokeratinom in pantenolom
  • gladilno, negovalno, antioksidativno in zaščitno delovanje
  • pomaga okrepiti in navlažiti lase
  • lasem daje sijaj in jih pripravi na gladko oblikovanje
  • formula s kislim pH, ki las ne obteži

Uporaba

Po umivanju enakomerno razpršite po vlažnih laseh in nadaljujte z običajnim oblikovanjem ali sušenjem.

Št. izd.: BTO-0247
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140491747
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: tanki lasje, za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Punica Granatum Fruit Juice[1], Panthenol, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Hydrolized Rice Protein, Glycerin, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citricacid, Benzoic Acid, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Sodium Surfactin, Citronellal, Geraniol, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Linalool, Potassium Sorbate, Citral, Limonene, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Acidic Straight Hair Rinse

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
8 (53%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
6 (40%)
2 Zvezdici
1 (6%)
1 Zvezdica
0 (0%)

15 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder