bioearth Choco Scented Water, Cherry Choco (100 ml)

Ovojna in dišeča voda za vsak dan

€ 8,09

(€ 80,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vonj: Cherry Choco

Kakav, češnja in malina ponujajo okusne sadne note s sladkim, pikantnim okusom.

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože in las
  • osvežilno in brez alkohola
  • za obraz, telo in lase

Pogosto naročeno skupaj z Natessance Gel za prhanje z belo breskvijo, 500 ml

bioearth Choco Scented Water, Cherry Choco (100 ml) € 8,09 (€ 80,90 / l)
Natessance Gel za prhanje z belo breskvijo, 500 ml € 5,39 (€ 10,78 / l)
Skupna cena: € 13,48
Opis

Ta osvežilna dišeča voda je bogata z izvlečkom ognjiča in je primerna za obraz, telo in lase. Njena peresno lahka formula brez alkohola je negovalna in ima aromatično čokoladno osnovo.

Št. izd.: BER-ACCHERRYCHOCO
Vsebina: 100 ml
EAN: 8050247800941
Znamka: bioearth
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Parfumi
Tip kože: Za vse tipe kože
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Brez alkohola
Dišavne note: cvetlične, sadne, vrtnica, čokolada / kakav, citrusne
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: razpršilo / sprej
Sestavine (INCI)

Aqua, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Prunus Cerasus Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Parfum, Sodium Gluconate, Benzoic Acid, Vanillin, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italija, bioearth.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek bioearth Choco Scented Water

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

2,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
1 (25%)
3 Zvezdice
1 (25%)
2 Zvezdici
2 (50%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.