provida organics Tonik losjon s cvetovi vrtnice, 100 ml

Nežen tonik z osvežilnimi lastnostmi

€ 18,89

(€ 188,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 23. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 26. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suho in občutljivo kožo
  • poživlja in gladi
  • tudi kot sredstvo po britju
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z provida organics Čistilno mleko z nepozebnikom, 150 ml

provida organics Tonik losjon s cvetovi vrtnice, 100 ml € 18,89 (€ 188,90 / l)
provida organics Čistilno mleko z nepozebnikom, 150 ml € 15,79 (€ 105,27 / l)
Skupna cena: € 34,68
Opis

Porcija svežine za občutljivo, suho in zrelo kožo! Lahek losjon ima poživljajoč in vlažilen učinek ter pomaga gladiti kožo. Nežen voda za obraz krepi hitro regeneracijo kislinskega, zaščitnega plašča kože po čiščenju, pri čemer se stimulira prekrvavitev.

Navodila za uporabo: Nanesite z bombažno blazinico na očiščeno kožo obraza. Optimalno kot nežna voda za po britju za moške.

Št. izd.: PROV-1304
Vsebina: 100 ml
EAN: 4260009210336
Znamka: provida organics
Vrste izdelkov: Obrazne vodice in toniki
Tip kože: Zahtevna koža, Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Vegan
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin[1], Alcohol[1], Rosa Centifolia Extract[1], Calendula Officinalis Flower Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Rosa Centifolia Flower Oil, Krameria Triandra Root Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Iris Versicolor Extract, Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellal, Eugenol

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemčija, service@provida.de, ww.provida.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek provida organics Tonik losjon s cvetovi vrtnice

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (40%)
4 Zvezdice
1 (20%)
3 Zvezdice
2 (40%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.