Gyada Cosmetics Čistilno mleko, 400 ml

Nežna in kremasta emulzija za kožo s kamilico in slezom

€ 13,67 € 15,19 -10%

(€ 34,18 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • odstranjuje umazanijo in ličila
  • za obraz, oči in ustnice
  • osvežilne lastnosti
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml

Gyada Cosmetics Čistilno mleko, 400 ml € 13,67 (€ 34,18 / l)
La Saponaria Attivi Puri hialuronska kislina z različno molekulsko maso, 30 ml € 9,08 (€ 302,67 / l)
Skupna cena: € 22,75
Opis

Čistilno mleko je idealno za nežno odstranjevanje ličil in nečistoč z obraza, oči in ustnic. Njegova formula, obogatena s kamilico, slezom in rastlinskimi olji iz avokada, jojobe, arganovega masla in karitejevega masla, optimalno neguje kožo med čiščenjem. Ima tudi osvežilne lastnosti in pomaga ohranjati naravno ravnovesje kože.

Uporaba:

  • Nanesite majhno količino čistilnega mleka na suho kožo obraza in nežno masirajte s krožnimi gibi.
  • Odstranite s čistilno gobico ali toplo vodo.
Št. izd.: GYA-GC162
Vsebina: 400 ml
EAN: 8054609982702
Znamka: Gyada Cosmetics
Konzistenca / oblika: mleko
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Ne pogoltnite / popijte, Samo za zunanjo uporabo., Uporabljajte samo na zdravi koži., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Čistila za obraz (konsistenca): Čistilno mleko
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Cetearylalcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Centaurea Cyanus Flower Water, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherylacetat, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum[2], Disodium Cocoamphodiacetate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. iz ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Gyada Cosmetics Čistilno mleko