Fitocose Timijan balzamična krema, 50 ml

Naravna in dragocena krema

€ 12,39

(€ 247,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z eteričnimi olji
  • z evkaliptusom in meto
  • prijetna nega
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Arnika masažno olje, 10 ml

Fitocose Timijan balzamična krema, 50 ml € 12,39 (€ 247,80 / l)
Weleda Arnika masažno olje, 10 ml € 2,19 (€ 219,00 / l)
Skupna cena: € 14,58
Opis

Krema vsebuje dragocena eterična olja, napirmer balzamično olje, in je lahko uporabljena za rutinsko nego kože.

Uporaba:

  • Zvečer, pred spanjem, nanesite izdelek na predel prsi.
  • Nežno vtrite, dokler izdelek ni popolnoma vpit.
Št. izd.: FIT-CV621
Vsebina: 50 ml
EAN: 8050705463213
Znamka: Fitocose
Uporaba: Tonirana nega
Konzistenca / oblika: balzam
Vrste izdelkov: Aromaterapija
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Karakteristika dišave: jasna in sveže
Vrsta embalaže: brezzračni razpršilnik
Sestavine (INCI)

Aqua, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract[2], Octyldodecanol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Glycerin[2], Glyceryl Stearate Se, Sodium Stearoyl Glutamate, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil[2], Capryloyl Glycine, Potassium Cetyl Phosphate, Mentha Piperita Oil[2], Melaleuca Leucadendron Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Sodium Phytate, Brassica Napus Seed Oil, Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Limonene[2], Linalool[1], Eugenol[1]

  1. iz naravnih izvlečkov in eteričnih olj
  2. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italija, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fitocose Timijan balzamična krema

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,8 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (75%)
4 Zvezdice
1 (25%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

4 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.