Biofficina Toscana SOS Chestnut Instant Conditioner, 150 ml

Krepilna nega brez izpiranja s fitokeratinom

€ 16,09

(€ 107,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,96 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suhe, oslabljene, obdelane ali barvane lase
  • z bio toskanskim kostanjem
  • vlažilno, zaščitno, krepilno in proti skodranosti
  • brez izpiranja, razčeše brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana SOS Chestnut Instant Conditioner, 150 ml € 16,09 (€ 107,27 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 30,18
Opis

SOS Chestnut Instant Conditioner znamke Biofficina Toscana je nega brez izpiranja, namenjena suhim, poškodovanim, obdelanim ali barvanim lasem. Formula vsebuje bioutekočinjen izvleček bio kostanja iz Toskane z vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi ter rastlinski keratin s krepilnim delovanjem, ki podpira prožnost las.

Bioutekočinjen izvleček kostanja na dolžinah tvori zaščitni film, ki pomaga ohranjati vlago in zaščititi lasno kutikulo, zato je posebej primeren za lase, poškodovane zaradi obdelave ali barvanja. Bio izvlečka lanenih semen in koprive dopolnjujeta formulo, negovalno delovanje proti krepastemu videzu pa olajša česanje brez obtežitve. Lasje so mehki, navlaženi in ukročeni. Vonj zaznamujejo tople, prijetno ovijajoče note.

Glavne značilnosti

  • za suhe, poškodovane, obdelane ali barvane lase
  • z bioutekočinjenim izvlečkom bio kostanja iz Toskane
  • z rastlinskim keratinom in bio izvlečkom lanenih semen
  • vlažilno, zaščitno, krepilno in protikrepasto delovanje
  • pomaga ohranjati vlago in zaščititi lasno kutikulo
  • takoj razvozla lase, ne da bi jih obtežil
  • formula brez izpiranja

Uporaba

Razpršite po umitih in z brisačo osušenih laseh ali na dlani ter porazdelite po dolžinah. Ne izpirajte. Uporabite ga lahko samostojno ali v kombinaciji z masko iz linije SOS Castagna.

Št. izd.: BTO-0259
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140491907
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: barvani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Glycerin, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Citricacid, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
O SOS Castagna liniji
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana SOS Chestnut Instant Conditioner

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
10 (58%)
4 Zvezdice
2 (11%)
3 Zvezdice
4 (23%)
2 Zvezdici
1 (5%)
1 Zvezdica
0 (0%)

17 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder