Biofficina Toscana Sebum Control Face Mask, 30 g

Čistilna nega z zeleno glino, jabolkom in meto

€ 6,09

(€ 203,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 5,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mešano, mastno in nečisto kožo
  • z bio sokom aloe vere
  • čistilno, vpojno in pomirjajoče
  • odstranjuje odvečni sebum

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Sebum Control Face Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Skupna cena: € 12,18
Opis

Sebum Control Face Mask znamke Biofficina Toscana je čistilna nega z lahko in gladko konsistenco, posebej zasnovana za mešano, mastno kožo in kožo z nepravilnostmi. Formula vsebuje zeleno glino, ki pomaga absorbirati odvečni sebum ter odstraniti nečistoče in ostanke s površine kože, ne da bi jo izsušila.

Izvlečka ekološko pridelanega toskanskega jabolka in mete dopolnjujeta formulo s čistilnimi, antioksidativnimi in osvežilnimi lastnostmi, sok ekološke aloje pa zagotavlja vlažilne in pomirjajoče lastnosti ter učinek napete kože. Po izpiranju je koža čista, gladka in uravnoteženega videza. Dišavo zaznamujejo sveže note jabolka in mete.

Glavne značilnosti

  • za mešano, mastno kožo in kožo z nepravilnostmi
  • z zeleno glino z vpojnimi in čistilnimi lastnostmi
  • z ekološko pridelanim toskanskim jabolkom in meto
  • s sokom ekološke aloje
  • čistilne, vpojne, pomirjajoče in vlažilne lastnosti
  • pomaga odstraniti odvečni sebum in nečistoče, ne da bi izsušila kožo
  • z učinkom napete kože
  • lahka in gladka tekstura, primerna tudi za multimasking

Uporaba

Nanesite na celoten obraz ali na posamezne predele, tudi v kombinaciji z drugimi maskami za multimasking. Po času delovanja, navedenem na embalaži, temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0278
Vsebina: 30 g
EAN: 8003140492065
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Mastna koža, Mešana koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: jabolko, sadne, meta / menta
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Calcium Phosphate, Solum Fullonum, Propandiol, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Decyl Glucoside, Hydroxyethyl Cellulose, Malus Domestica Fruit Extract[1], Mentha Arvensis Extract[1], Glycerin, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lauryl Glucoside, Parfum, Undecyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Phenylethanol, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Sebum Control Face Mask

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (40%)
4 Zvezdice
1 (20%)
3 Zvezdice
2 (40%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen