Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g

Mehčalna nega z glino, bogato z minerali

€ 6,09

(€ 203,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 5,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nečisto in občutljivo kožo
  • z vijolično glino in slezom
  • čistilno, vpojno in pomirjajoče
  • pomaga odstraniti odvečni sebum in nečistoče

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Skupna cena: € 12,18
Opis

Soothing-Detox Purple Clay Mask znamke Biofficina Toscana je čistilna in pomirjajoča nega obraza, posebej primerna za kožo z nepravilnostmi in občutljivo kožo. Vijolična glina, bogata z minerali, pomaga absorbirati odvečni sebum, znoj in nečistoče ter kožo očisti in zgladi, ne da bi jo izsušila.

Formula vsebuje tudi sluzi ekološko pridelanega toskanskega sleza z vlažilnimi, mehčalnimi in pomirjajočimi lastnostmi, ekološko sončnično olje in rastlinski skvalan. Učinkovina rastlinskega izvora, pridobljena iz sladkorjev, dopolnjuje sestavo z vlažilnimi lastnostmi. Kremasta konsistenca je prijetna na koži in jo po izpiranju naredi mehko, gladko ter uravnoteženega videza. Dišavo zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za kožo z nepravilnostmi in občutljivo kožo
  • z vijolično glino, bogato z minerali
  • s sluzmi ekološko pridelanega toskanskega sleza
  • z ekološkim sončničnim oljem in skvalanom
  • čistilne, vpojne, pomirjajoče in vlažilne lastnosti
  • pomaga odstraniti odvečni sebum, znoj in nečistoče
  • kremasta tekstura, ki kože ne izsuši
  • primerna tudi za multimasking

Uporaba

Nanesite na celoten obraz ali na posamezne predele, tudi v kombinaciji z drugimi maskami za multimasking. Pustite delovati 15 minut, nato temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0274
Vsebina: 30 g
EAN: 8003140491013
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Občutljiva koža, Nečista koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Caolin Clay, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Myristyl Myristate, Squalen, Sorbitan Olivate, Glycerin, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Propandiol, Parfum, Phenylethanol, Xanthan Gum, Undecyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxy Citronellal, Citricacid, Sodium Citrate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Soothing-Detox Purple Clay Mask

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (87%)
4 Zvezdice
1 (12%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

8 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder