Biofficina Toscana Invigorating Shampoo & Body Wash, 200 ml

Vsakodnevna svežina za telo in lase

€ 8,69

(€ 43,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 8,08 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za telo in lase
  • z limono in aktivno sestavino iz sladkorjev
  • čistilno, osvežilno in prečiščevalno
  • nega 2 v 1, idealna za vsakodnevno uporabo
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Invigorating Shampoo & Body Wash, 200 ml € 8,69 (€ 43,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 22,78
Opis

Invigorating Shampoo & Body Wash znamke Biofficina Toscana je čistilni izdelek 2 v 1 za telo in lase, idealen za vsakodnevno čiščenje. Formula vsebuje površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora, ki nežno očistijo kožo in lase, ter izvleček bio toskanske limone s tonizirajočimi in osvežilnimi lastnostmi.

Sestavo dopolnjuje aktivna sestavina iz sladkorjev z vlažilnimi lastnostmi, ki pomaga ohranjati navlaženost kože in las. Eterično olje limone dopolnjuje formulo s čistilnimi lastnostmi in pomaga ohranjati naravno ravnovesje sebuma. Praktičen je za uporabo pod prho, saj v enem koraku očisti telo in lase ter poskrbi za prijeten občutek svežine in dišavo s sladkimi sadnimi in cvetličnimi notami.

Glavne lastnosti

  • čistilni izdelek 2 v 1 za telo in lase
  • z izvlečkom bio toskanske limone
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • z aktivno sestavino iz sladkorjev z vlažilnimi lastnostmi
  • za nežno čiščenje in osvežitev
  • pomaga ohranjati navlaženost kože in las
  • z eteričnim oljem limone
  • idealno za vsakodnevno čiščenje

Uporaba

Nanesite na mokro telo in lase, nežno vmasirajte ter temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0357
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140492522
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: 2 v 1 šampon in prha, Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Karakteristika dišave: poživljajoča
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Trehalose, Parfum, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[1], Sodium Myristoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Glycerin, Benzoic Acid, Propandiol, Sodium Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Lactic Acid, Citrus Lemon Peel Oil, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Invigorating Shampoo & Body Wash

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder