Biofficina Toscana Beauty Sleep Night Mask, 30 g

Hranilna in antioksidativna nočna nega z Lipovim®

€ 8,79

(€ 293,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 g

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 8,17 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za pusto, obremenjeno in zrelo kožo
  • z Lipovim® in mešanico olj ter masel
  • hranilno, mehčalno in antioksidativno
  • za mehko kožo in polnejši videz

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g

Biofficina Toscana Beauty Sleep Night Mask, 30 g € 8,79 (€ 293,00 / kg)
Biofficina Toscana Radiance-Enhancing Detox Black Clay Mask, 30 g € 6,09 (€ 203,00 / kg)
Skupna cena: € 14,88
Opis

Beauty Sleep Night Mask znamke Biofficina Toscana je nega obraza z bogato in kremasto teksturo, posebej primerna za pusto, obremenjeno in zrelo kožo. Nanesete jo pred spanjem in pustite delovati čez noč, da koži zagotovi hranljivo in vlažilno nego.

Formula vsebuje Lipovim®, učinkovino iz tropin in ekološko pridelanih toskanskih borovnic, ki koži zagotavlja antioksidativne snovi iz sadežev in jo pomaga zaščititi pred oksidativnim stresom. Bogata mešanica olj in masel dopolnjuje sestavo z negovalnimi in mehčalnimi lastnostmi. Zjutraj je koža mehka, nahranjena in polnejšega videza. Dišavo zaznamujejo prijetne note gozdnih sadežev.

Glavne značilnosti

  • za pusto, obremenjeno in zrelo kožo
  • z Lipovim® iz tropin in ekološko pridelanih toskanskih borovnic
  • z bogato mešanico olj in masel
  • hranljive, vlažilne, mehčalne in antioksidativne lastnosti
  • pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom
  • kožo naredi mehko, nahranjeno in polnejšega videza
  • bogata in kremasta tekstura
  • nega, ki jo pustite delovati čez noč

Uporaba

Zvečer nanesite na obraz in pustite delovati čez noč. Zjutraj sperite in nadaljujte z običajno rutino nege obraza.

Št. izd.: BTO-0279
Vsebina: 30 g
EAN: 8003140492058
Znamka: Biofficina Toscana
Konsistenca: Kreme
Vrste izdelkov: Maske za obraz
Tip kože: Zrela koža, Utrujena koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Grape Skin[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Hydrogenated Olive Oil, Arachidyl Glucoside, Arachidyl Alcohol, Behenylalkohol, Benzyl Alcohol, Sodium Levulinate, Glucomannan, Lecithin, Parfum, Betaine, Sodium Anisate, Sorbit, Hexyl Cinnamal, Citricacid, Lactic Acid, Xanthan Gum, Hydroxy Citronellal, Linalool, Sodium Benzoate, Citronellal, Potassium Sorbate, Cumarin, Limonene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Beauty Sleep Night Mask

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (55%)
4 Zvezdice
2 (22%)
3 Zvezdice
2 (22%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

9 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.