Biofficina Toscana Acidic Curly Hair Rinse, 100 ml

Balzam s kislim pH in bio kivijem, idealen za kodraste lase

€ 17,19

(€ 171,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • s fermentirano riževo vodo in pantenolom
  • vlažilno, disciplinirajoče in proti skodranosti
  • formula s kislim pH za sijaj brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Soft Curl Lotion, 100 ml

Biofficina Toscana Acidic Curly Hair Rinse, 100 ml € 17,19 (€ 171,90 / l)
Biofficina Toscana Soft Curl Lotion, 100 ml € 12,19 (€ 121,90 / l)
Skupna cena: € 29,38
Opis

Acidic Curly Hair Rinse znamke Biofficina Toscana je nega 2 v 1 s kislim pH, namenjena valovitim in kodrastim lasem. Formula vsebuje izvleček bio kivija iz Toskane z vlažilnimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi ter pantenol in fermentirano riževo vodo, ki pomagata blažiti suhost ter ohranjati lase mehke in navlažene.

Sestava je obogatena z izvlečkoma lanenih in chia semen, ki pomagata ukrotiti lase, podpirata njihovo prožnost in zmanjšujeta krepast videz. Sinergija sestavin pomaga poudariti definicijo kodrov in lase pripravi na nadaljnje oblikovanje, bio izvlečka limone in sladke pomaranče ter hidrolat pomarančnih cvetov pa prispevajo k sijaju. Lasje so mehki, lahkotni in sijoči brez občutka obteženosti. Vonj zaznamuje naravna aroma hidrolata pomarančnih cvetov.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z bio kivijem iz Toskane, pantenolom in fermentirano riževo vodo
  • z izvlečkoma lanenih in chia semen
  • vlažilno, negovalno, protikrepasto in zaščitno delovanje
  • pomaga blažiti suhost in poudariti definicijo kodrov
  • lasem daje sijaj in jih pripravi na oblikovanje
  • formula s kislim pH, ki las ne obteži

Uporaba

Po umivanju enakomerno razpršite po vlažnih laseh in nadaljujte z običajnim oblikovanjem ali sušenjem.

Št. izd.: BTO-0246
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140491730
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las, lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Glycerin, Oryza Sativa Extract, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Panthenol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Xylit, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Dehydroacetic Acid, Caprylic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citricacid, Benzoic Acid, Sodium Surfactin, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Acidic Curly Hair Rinse

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (42%)
4 Zvezdice
3 (21%)
3 Zvezdice
3 (21%)
2 Zvezdici
2 (14%)
1 Zvezdica
0 (0%)

14 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder