Ayluna Harmonična pena "Rožni cvetovi", 400 ml

Čas za sprostitev

€ 17,29

(€ 43,23 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • bogata pena
  • cvetličen vonj

Pogosto naročeno skupaj z Ayluna Osvežujoča pena za kopel Sreča citrusov, 400 ml

Ayluna Harmonična pena "Rožni cvetovi", 400 ml € 17,29 (€ 43,23 / l)
Ayluna Osvežujoča pena za kopel Sreča citrusov, 400 ml € 17,29 (€ 43,23 / l)
Skupna cena: € 34,58
Opis

Z nežno peno si vzamite čas za sebe in se sprostite. Dodatek kopeli ustvari bogato nežno peno, ki neguje kožo in jo ovije v cvetličen vonj damaszener vrtnice.

Št. izd.: AYL-12130
Vsebina: 400 ml
EAN: 4260512462499
Znamka: Ayluna
Vrste izdelkov: dodatki za kopanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Halal, Uniseks, Vegan
Dišavne note: vrtnica
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[1], Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Inulin, Polyglyceryl -10 Laurate, Glyceryl Oleate, Sodium Pca, Betaine, Lactic Acid, Maris Sal, Citricacid, Phytic Acid, Sodium Levulinate, Levulinic Acid, Parfum, Linalool, Geraniol, Citronellal, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Nemčija, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ayluna Harmonična pena "Rožni cvetovi"

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (66%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (33%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder