Ayluna Sproščujoča pena za kopel Lunin vzhod, 400 ml

Z bio sivko

€ 17,29

(€ 43,23 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi od 23. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 26. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • nežna pena
  • 100% sestavin je naravnega izvora
  • poskrbi za sproščenost

Pogosto naročeno skupaj z Ayluna Harmonična pena "Rožni cvetovi", 400 ml

Ayluna Sproščujoča pena za kopel Lunin vzhod, 400 ml € 17,29 (€ 43,23 / l)
Ayluna Harmonična pena "Rožni cvetovi", 400 ml € 17,29 (€ 43,23 / l)
Skupna cena: € 34,58
Opis

Uživajte odmor v bujni peni z vonjem sivke od Ayluna in se oddalite od vsakodnevnega stresa. Izdelek je primeren tudi za pomiritev živahnih otrok. Izdelek ne vsebuje silikonov in sintetičnih barvil ter dišav.

Uporaba: Za bujno peno dodajte 1-2 zamaška izdelka kopeli.

Št. izd.: AYL-12110
Vsebina: 400 ml
EAN: 4260512462703
Znamka: Ayluna
Vrste izdelkov: dodatki za kopanje
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Halal, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sivka
Certifikati: BDIH - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Aqua, Lavandula Angustifolia (Lavender) Water[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Polyglyceryl -10 Laurate, Sodium Pca, Lavandula Angustifolia Oil[1], Glyceryl Oleate, Maris Sal, Lactic Acid, Betaine, Citricacid, Phytic Acid, Boswellia Serrata Resin Extract, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Nemčija, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ayluna Sproščujoča pena za kopel Lunin vzhod

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (40%)
4 Zvezdice
3 (60%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

5 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder