Aquatadeus Krema za roke fine soft hands, 50 ml

Intenzivna nega

€ 8,27 € 9,19 -10%

(€ 165,40 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za iritirano in zelo suho kožo
  • vlaži
  • hipoalergena
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Bioturm 10% Urea Lotion Nr.6, 200 ml

Aquatadeus Krema za roke fine soft hands, 50 ml € 8,27 (€ 165,40 / l)
Bioturm 10% Urea Lotion Nr.6, 200 ml € 16,46 (€ 82,30 / l)
Skupna cena: € 24,73
Opis

Krema za roke vsebuje naraven kompleks sestavin in kožo intenzivno vlaži ter varuje. Formula vsebuje zdravilno vodo Aquatadeus, karitejevo maslo, olje makadamije, olje svetlina, aloe vero in dekspantenol. Za popolno nego suhe ter iritirane kože.

Opomba: Ne hranite izdelka na temperaturi višji od 25 °C.

Št. izd.: XVA-VS-4307
Vsebina: 50 ml
EAN: 9120071861605
Znamka: Aquatadeus
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega rok
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Dicaprylyl Ether[2], Cetearyl Glucoside[2], Sorbitan Oleate[2], Glycerin[2], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[2], Panthenol, Shiitake Extract[2], Hydrogenated Ethylhexyl Olivate[2], Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables[2], Hydrolyzed Vegetable Protein[2], Glyceryl Stearat Citrat[2], Ximenia Americana Bark Extract[2], Propandiol[2], Tocopherylacetat, Glyceryl Caprylate[2], Fragrance[1], Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum[2], Xanthan Gum[2], Sodium Stearoyl Glutamate[2], Bisabolol[2], Allantoin, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Levulinate[2], Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Phytate[2]

  1. natural fragrance / naravna dišavna sestava
  2. sestavine naravnega izvora (95 %)
Aquatadeus zdravilna voda
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Vitrasan GmbH, Pirching 95/1, 8200, Gleisdorf, Avstrija, www.aquatadeus.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Aquatadeus Krema za roke fine soft hands

4,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
2 (66%)
4 Zvezdice
1 (33%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene