Alva Kristalni roll-on deodorant - “Intensive”, 50 ml

Popolna, nežna zaščita - praktična uporaba

€ 10,88 € 12,09 -10%

(€ 217,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • izjemno prijazen koži
  • zaščita do 24 ur

Pogosto naročeno skupaj z Alva FOR HIM kristalni deo-rollon, 50 ml

Alva Kristalni roll-on deodorant - “Intensive”, 50 ml € 10,88 (€ 217,60 / l)
Alva FOR HIM kristalni deo-rollon, 50 ml € 10,88 (€ 217,60 / l)
Skupna cena: € 21,76
Opis

Optimalna zaščita - nežna do kože! Dezodorant roll-on na osnovi kristalov aluminijevega oksida, obogaten z rožno vodo, izvlečkom nepozebnika in negovalno aloe vero, zagotavlja zaščito do 24 ur

Št. izd.: ALV-2080
Vsebina: 50 ml
EAN: 4013640020808
Znamka: Alva
Linije izdelkov znamke Alva: Alva kristalni deodorant
Konzistenca / oblika: roll-on
Vrste izdelkov: Dezodoranti
Tip kože: Normalna koža
Lastnosti: Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Certifikati: ICADA
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička, kozarec
Sestavine (INCI)

Aqua, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water[2], Aloe Barbadensis[2], Potassium Alum, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)[2], Sodium Chloride, Polyglyceryl -10 Laurate[1], Symphytum Officinale Extract[1], Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Rosa Damascena Flower Oil[1]

  1. iz naravnih izvlečkov
  2. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: alva naturkosmetik GmbH & Co. KG, In der Wolfskaute 26a, 61130, Nidderau, Nemčija, info@alva.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alva Kristalni roll-on deodorant - “Intensive”

52 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
46 (56%)
4 Zvezdice
15 (18%)
3 Zvezdice
11 (13%)
2 Zvezdici
6 (7%)
1 Zvezdica
4 (4%)

82 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 52 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder