Zoya goes pretty Karitejevo maslo z arganovim oljem, 90 g

Temeljito vlaženje za suho, zrelo ter občutljivo kožo

€ 17,49

(€ 194,33 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 g

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • izboljša prožnost
  • se hitro vpije
  • bogata nežna nega

Pogosto naročeno skupaj z Zoya goes pretty Šipkov balzam za obraz, 60 g

Zoya goes pretty Karitejevo maslo z arganovim oljem, 90 g € 17,49 (€ 194,33 / kg)
Zoya goes pretty Šipkov balzam za obraz, 60 g € 14,49 (€ 241,50 / kg)
Skupna cena: € 31,98
Opis

Bogata mešanica karitejevega masla, arganovega olja in jojobinega olja je popolna za nego suhe, zrele ter občutljive kože. Kožo temeljito navlažite, saj se izdelek hitro vpije v kožo.

Uporaba: Nanesite maslo na obrza in kožo.

Št. izd.: ZGP-3800231693159
Vsebina: 90 g
EAN: 3800231693159
Znamka: Zoya goes pretty
Konzistenca / oblika: maslo, krema
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Zrela koža, Občutljiva koža, Suha koža
Certifikati: Leaping Bunny, Soil Association - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: InternetCafe-BG LLC., 22 Aksakov str., 1000, Sofia, Bolgarija, zoyagoespretty.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zoya goes pretty Karitejevo maslo z arganovim oljem

13 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,7 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
21 (80%)
4 Zvezdice
2 (7%)
3 Zvezdice
2 (7%)
2 Zvezdici
1 (3%)
1 Zvezdica
0 (0%)

26 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 13 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder