Zao Intuitive Skin Cleansing Micellar Jelly, 100 ml

Čiščenje brez sulfata z aloe vero in nepozebnikom

€ 12,77 € 14,19 -10%

(€ 127,70 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • odstranjuje ličila in umazanijo
  • osvežujoče

Pogosto naročeno skupaj z Zao Regenerating Concentrated Serum, 30 ml

Zao Intuitive Skin Cleansing Micellar Jelly, 100 ml € 12,77 (€ 127,70 / l)
Zao Regenerating Concentrated Serum, 30 ml € 27,44 (€ 914,67 / l)
Skupna cena: € 40,21
Opis

S prijetnim vonjem vanilje je ta gel za umivanje čuten užitek, saj nežno odstranjuje ličila in nečistoče. Kožo osveži in očisti ter nahrani vse tipe kože – tudi občutljivo – z bio sestavinami bambusa, aloe vere in nepozebnika.

Uporaba:

  • Količino gela za umivanje v velikosti graha položite na vato ali pralno čistilno blazinico in nežno vtrite po obrazu, očeh in vratu.
  • Lahko pa gel za umivanje nanesete neposredno na mokre roke, ga spenite in tako očistite obraz.
  • Nato temeljito sperite.
Št. izd.: ZAO-101901
Vsebina: 100 ml
EAN: 3700756609010
Znamka: Zao
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Za vse tipe kože, Občutljiva koža
Lastnosti: Brez sulfatov, Vegan
Dišavne note: vanilija
Certifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 12 mesecev
Čistila za obraz (konsistenca): Gel za umivanje
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin[2], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[1], Phyllostachys Prominens Leaf Water[1], Decyl Glucoside, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Parfum, Lactobacillus, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Sodium Phytate, Citricacid, Xanthan Gum, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Sodium Hydroxyde, Alcohol

  1. iz ekološke pridelave
  2. izdelano iz ekoloških surovin
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Cosm’Etika France, chemin des Gorces 265, 26750, Génissieux, Francija, contact@zaomakeup.com, zaomakeup.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Zao Intuitive Skin Cleansing Micellar Jelly

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
1 (50%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder