STYX Trdno milo za prho aloe vera, 100 g

Okolju prijazna alternativa nege

€ 9,99

(€ 99,90 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • intenzivno vlaženje
  • nadomesti 600 ml gela za prhanje

Pogosto naročeno skupaj z STYX Krema za telo aloe vera, 200 ml

STYX Trdno milo za prho aloe vera, 100 g € 9,99 (€ 99,90 / kg)
STYX Krema za telo aloe vera, 200 ml € 15,74 (€ 78,70 / l)
Skupna cena: € 25,73
Opis

Trdno milo znamke Styx z aloe vero nežno neguje kožo in ohranja prožnost. Ob stiku z vodo izdelek ustvari prijetno peno, ki ima očarljiv vonj. Embalaža brez plastike je popolnoma biološko razgradljiva.

Uporaba:

  • Milo spenite z rokami in z njim umite celotno telo.
  • Po uporabi poskrbite, da se izdelek dobro posuši. Hranite ga na mestu zavarovanim pred vodo.
Št. izd.: STX-12391
Vsebina: 100 g
EAN: 9004432123918
Znamka: STYX
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: Mila
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Vegan
Certifikati: ECOCERT - Cosmos Organic
Sestavine (INCI)

Sodium Palmate (Palm Soap)[2], Sodium Palm Kernelate[2], Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], CI 77891 (Titanium Dioxid), Parfum[3], Limonene, Linalool, Sodium Chloride, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. izdelano iz ekoloških surovin
  3. naravna dišavna kompozicija
Informacije o klimatski nevtralnosti
Pravne informacije
Proizvajalec: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Avstrija, office@styx.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STYX Trdno milo za prho aloe vera