provida organics Krema za stopala z laupohon in žajbljem, 50 ml

Za čudovito negovane in mehke noge

€ 10,19

(€ 203,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • dezodorativno
  • osvežujoče
  • optimalno za pohodnike
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z provida organics Krema za roke z avokadom, 50 ml

provida organics Krema za stopala z laupohon in žajbljem, 50 ml € 10,19 (€ 203,80 / l)
provida organics Krema za roke z avokadom, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / l)
Skupna cena: € 17,78
Opis

Krema za stopala iz skupine Provida naredi v vsakem trenutku vaše noge lepe in čudovito urejene. Dragocene sestavine negujejo in nahranijo kožo, medtem ko eterična olja zagotavljajo dezinfekcijski in dezodorativen učinek. Znojenje se zmanjša, utrujene in otečene noge pa se nežno osvežijo. Optimalno za potovanja in pohodništvo, za preprečevanje preležanin in mehurjev!

Št. izd.: PROV-3502
Vsebina: 50 ml
EAN: 4260009210909
Znamka: provida organics
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega stopal
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks
Dišavne note: začimbne
Vrsta embalaže: karton, tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[1], Glycerin Soja Oil[1], Lanolin, Cera Alba (White Beeswax) Extract[1], Alcohol[1], Tussilago Farfara (Coltsfoot) Flower Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Camphor, Mentha Piperita Oil, Mentha Piperita Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Cymbopogon Nardus Oil[1], Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Nemčija, service@provida.de, ww.provida.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek provida organics Krema za stopala z laupohon in žajbljem

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder