Biofficina Toscana BIMBI Emollient Face & Body Cream, 100 ml

Mehčalna nega s toskanskim oljčnim oljem in ovsom

€ 17,79

(€ 177,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 23. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 26. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 16,54 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za nežno otroško kožo
  • z ovsom in bio oljčnim oljem
  • vlažilno, mehčalno in pomirjajoče
  • za obraz, telo in pordele predele

Pogosto naročeno skupaj z alviana Naturkosmetik Balzam za ustnice Sensitiv, 4,50 g

Biofficina Toscana BIMBI Emollient Face & Body Cream, 100 ml € 17,79 (€ 177,90 / l)
alviana Naturkosmetik Balzam za ustnice Sensitiv, 4,50 g € 2,09 (€ 464,44 / kg)
Skupna cena: € 19,88
Opis

BIMBI Emollient Face & Body Cream znamke Biofficina Toscana je vlažilna in zaščitna krema za občutljivo otroško kožo. Primerna je za vsakodnevno uporabo na obrazu in telesu ter pomaga ohranjati kožo mehko in jo ščititi pred izsušitvijo ter vremenskimi vplivi, kot sta mraz in veter.

Formula vsebuje izvleček bio toskanskega ovsa s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi ter bio ekstra deviško oljčno olje Toscano IGP z mehčalnim, antioksidativnim in zaščitnim učinkom. Bio rižev škrob, kakavovo maslo in kokosovo olje dopolnjujejo sestavo s hranilnimi, pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi. Primerna je tudi za predele, nagnjene k rdečici, in jo lahko uporabite po izpostavljenosti soncu. Dišavo zaznamujejo sladke gurmanske note.

Glavne lastnosti

  • za občutljivo otroško kožo
  • za obraz in telo
  • z bio toskanskim ovsom
  • z bio ekstra deviškim oljčnim oljem Toscano IGP
  • z bio riževim škrobom, kakavovim maslom in kokosovim oljem
  • z vlažilnim, mehčalnim, pomirjajočim in zaščitnim učinkom
  • pomaga zaščititi kožo pred izsušitvijo in vremenskimi vplivi
  • primerna tudi za predele, nagnjene k rdečici
  • primerna tudi za nego po izpostavljenosti soncu

Uporaba

Nanesite na obraz in telo ter nežno vmasirajte, dokler se ne vpije. Uporabljate jo lahko vsakodnevno in na posebej suhih predelih ali predelih, nagnjenih k rdečici.

Št. izd.: BTO-0297
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140492225
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega telesa, Nega dojenčkov in otrok
Tip kože: Občutljiva koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in sluznico., Samo za zunanjo uporabo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem in suhem mestu
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Za koga - dojenčki in otroci: dojenčki
Sestavine (INCI)

Aqua, Glyceryl Stearat Citrat, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Orbignya Oleifera Seed Oil[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Tocopherylacetat, Oryza Sativa (Rice) Starch[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Benzyl Alcohol, Parfum, Xanthan Gum, Sodium Dehydroacetate, Ethylhexylglycerin, Arginine Ferulate, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Bimbi
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana BIMBI Emollient Face & Body Cream

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
6 (60%)
4 Zvezdice
3 (30%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (10%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.