LOGONA Šampon proti prhljaju, 250 ml

Nežno čiščenje in nega za problematično lasišče

€ 9,19

(€ 36,76 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 8,73 / kos.-5%
  • nad 3 le € 8,27 / kos.-10%
  • nad 6 le € 7,53 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • idealno za lasišče s prhljajem
  • brez sulfatov in nežno
  • uravnotežujoče lastnosti

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Zobna pasta Complete Care, brez fluorida, 75 ml

LOGONA Šampon proti prhljaju, 250 ml € 9,19 (€ 36,76 / l)
Lavera Zobna pasta Complete Care, brez fluorida, 75 ml € 3,39 (€ 45,20 / l)
Skupna cena: € 12,58
Opis

Šampon proti prhljaju je bil razvit posebej za potrebe razdraženega, suhega in k prhljaju nagnjenega lasišča. Blaga in inovativna rastlinska formula z bio brinovim oljem in izbranimi izvlečki pomirja, čisti in nežno uravnava lasišče. Ob redni uporabi preprečujejo tudi nastanek novega prhljaja.

Uporaba: Priporočljivo za vsakodnevno uporabo, zlasti ob prhljaju in suhem lasišču.

Št. izd.: LOGO-00230
Vsebina: 250 ml
EAN: 4017645008014
Znamka: LOGONA
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: lasje s prhljajem
Lastnosti: Brez sulfatov, Uniseks, Vegan
Certifikati: NaTrue
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Pca, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Betaine, Citric Acid, Juniperus Oxycedrus Wood Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Populus Nigra Bud Extract, Phytic Acid, Betula Alba Leaf Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Levulinic Acid, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sodium Levulinate, Tannic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Informacije proizvajalca
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Nemčija, post@logocos.de, www.logocos.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek LOGONA Šampon proti prhljaju

29 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
30 (46%)
4 Zvezdice
13 (20%)
3 Zvezdice
11 (16%)
2 Zvezdici
8 (12%)
1 Zvezdica
3 (4%)

65 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
29 recenzij kupcev v drugih jezikih