LOGONA PURE serum, 30 ml

Osvežilna dodatna nega z izvlečki bio kamilice

€ 15,29

(€ 509,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • intenzivno vlaži
  • s hialuronsko kislino in probiotiki

Pogosto naročeno skupaj z LOGONA [nourish] vitaminska krema za obnovo celic, 50 ml

LOGONA PURE serum, 30 ml € 15,29 (€ 509,67 / l)
LOGONA [nourish] vitaminska krema za obnovo celic, 50 ml € 16,29 (€ 325,80 / l)
Skupna cena: € 31,58
Opis

Ta serum zagotavlja optimalno nego za občutljive tipe kože. Njegova formulacija z izvlečkom bio kamilice, probiotiki in hialuronsko kislino intenzivno vlaži in ima pH-nevtralno, osvežujočo teksturo. Podpira zaščitno funkcijo kože.

Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite na očiščen obraz, vrat in dekolte.

Št. izd.: LOGO-00141
Vsebina: 30 ml
EAN: 4017645000032
Znamka: LOGONA
Konzistenca / oblika: serum
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Občutljiva koža
Lastnosti: pH nevtralen za kožo, Uniseks, Brez parfuma, Vegan
Certifikati: NaTrue
PAO: 3 mesece
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: brezzračni razpršilnik, karton
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Propandiol, Glycerin, Lactococcus Ferment Lysate, Xanthan Gum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sodium Lactate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Disodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Chloride, Chamomilla Recutita-Blütenextrakt[1], Sodium Benzoate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Informacije proizvajalca
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Nemčija, post@logocos.de, www.logocos.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek LOGONA PURE serum

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.