Lavera Učvrstitvena dnevna nega, 50 ml

Učvrstitvena dnevna nega z bakuchiolom, spilantolom in kompleksom treh vrst hialuronske kisline

€ 16,79

(€ 335,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,95 / kos.-5%
  • nad 3 le € 15,11 / kos.-10%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalno in zrelejšo kožo
  • intenzivno vlaženje
  • Anti-Aging lastnosti
  • podpira tvorbo kolagena

Pogosto naročeno skupaj z Lavera Basis Sensitiv čistilni gel, 125 ml

Lavera Učvrstitvena dnevna nega, 50 ml € 16,79 (€ 335,80 / l)
Lavera Basis Sensitiv čistilni gel, 125 ml € 6,09 (€ 48,72 / l)
Skupna cena: € 22,88
Opis

Inovativni učinkovini bakuchiol in spilantol v izdelku Učvrstitvena dnevna nega podpirata naravno tvorbo kolagena v koži. Kompleks treh vrst hialuronske kisline kožo intenzivno navlaži ter ji podari polnejši in čvrstejši videz. Svilnata tekstura se hitro vpije in razvaja kožo. Za čvrstejše konture in sijoč videz polti.


Uporaba:

  • Za optimalen rezultat kremo zjutraj s krožnimi gibi nanesite na očiščeno kožo.
  • Zvečer je priporočljiva uporaba učvrstitvene nočne nege.
Št. izd.: LA-116692
Vsebina: 50 ml
EAN: 4021457668342
Znamka: Lavera
Lavera: Nega za napeto koža nad 30
Uporaba: Dnevna nega
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zrela koža
Lastnosti: Vegan
Dišavne note: cvetlične, sveže
Certifikati: NaTrue, Vegan Society
Splošne informacije: Nova receptura
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: kozarec, karton, lonček
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Crambe Abyssinica Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate, Shea Butter Ethyl Esters, Undecane, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Sodium Stearoyl Glutamate, Bakuchiol, Acmella Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin Soja Oil[1], Lavandula Hybrida (Lavandin) Flower Extract[1], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[1], Pongamia Glabra (Karanja) Seed Oil, Tridecane, Isoamyl Laurate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Lactic Acid, Brassica Campestris Sterols, Citric Acid, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2], Lavandula Oil/Extract[2], Geranyl Acetate[2], Benzyl Salicylate[2], Citral[2], Menthol[2], Beta-Caryophyllene[2], Pogostemon Cablin Oil[2], Anethole[2], Terpineol[2], Camphor[2], Eugenol[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Terpinolene[2], Carvone[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. surovine iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj
Nasvet od Lavere
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemčija, www.lavera.de/impressum

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Lavera Učvrstitvena dnevna nega

16 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
23 (37%)
4 Zvezdice
19 (31%)
3 Zvezdice
15 (24%)
2 Zvezdici
3 (4%)
1 Zvezdica
1 (1%)

61 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
16 recenzij kupcev v drugih jezikih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder