i+m Berlin Hydrating Body Lotion, 200 ml

Lahka nega kože z nežnim vonjem limone in kamilice

€ 12,09

(€ 60,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • intenzivno vlažilno
  • zaščitne lastnosti

Pogosto naročeno skupaj z i+m Fair Edition Sambia Rich krema za telo s pomarančo in vanilijo, 200 ml

i+m Berlin Hydrating Body Lotion, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
i+m Fair Edition Sambia Rich krema za telo s pomarančo in vanilijo, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Skupna cena: € 26,28
Opis

Berlin Hydrating Body Lotion zagotavlja intenzivno vlaženje in razvajajočo gladkost. Njegova lahka formula se hitro vpije in pusti nežen vonj po limoni in kamilici. Medtem ko bio aloe vera in hialuronska kislina vlažita kožo, bio mandljevo olje iz poštene trgovine nežno obnavlja njena naravna olja. Naravni vitamin E ščiti kot antioksidant. Igriva, živahna oblika embalaže prihaja od berlinske etikete "bär von pappe" in popolnoma ujame dinamiko velikega mesta.

Uporaba:

  • Po čiščenju nanesite na telo in nežno vmasirajte.
  • Nato začnite dan ali večer sproščeno.
Št. izd.: IM-70611
Vsebina: 200 ml
EAN: 4037904706116
Znamka: i+m
Konzistenca / oblika: losjon
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Dišavne note: kamilica, citrusne
Certifikati: Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Stearate, Glycerin, Lactococcus Ferment Lysate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Eucalyptus Globulus Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil, Vanillin, Lactic Acid, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Gluconate, Sodium Chloride, Polyglyceryl-6 Behenate, Citric Acid, Parfum[2], Menthol, Pinene, Terpinolene, Linalool, Limonene, Citral

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna dišavna mešanica
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Nemčija, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek i+m Berlin Hydrating Body Lotion