Gyada Cosmetics Oljni gel za odstranjevanje ličil, 100 ml

Učinkovito čisti in neguje kožo s kokosovim oljem in ognjičem

€ 9,08 € 10,09 -10%

(€ 90,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • odstranjuje ličila in umazanijo
  • temeljito in nežno
  • kožo pusti mehko in gladko
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Gyada Cosmetics Čistilno mleko, 400 ml

Gyada Cosmetics Oljni gel za odstranjevanje ličil, 100 ml € 9,08 (€ 90,80 / l)
Gyada Cosmetics Čistilno mleko, 400 ml € 13,67 (€ 34,18 / l)
Skupna cena: € 22,75
Opis

Oljni gel za odstranjevanje ličil temeljito in nežno odstrani ličila in nečistoče. Njegova formula s kokosovim oljem in ognjičem zagotavlja gladkost in čiščenje brez draženja oči in trepalnic.

Uporaba:

  • Nanesite majhno količino oljnega gela na suh obraz in nežno masirajte, dokler se ličila ne raztopijo.
  • Nato sperite z vodo.
  • Priporočljivo je dvojno čiščenje in čiščenje zaključiti z umivanjem obraza.
Št. izd.: GYA-GC164
Vsebina: 100 ml
EAN: 8054609982726
Znamka: Gyada Cosmetics
Vrste izdelkov: Odstranjevanje ličil
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Ne pogoltnite / popijte, Samo za zunanjo uporabo., Uporabljajte samo na zdravi koži., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sucrose Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Panthenol, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Malva Sylvestris Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Benzyl Alcohol, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Undecane, Tridecane, Parfum[2], Aqua, Lactic Acid

  1. iz ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Gyada Cosmetics Oljni gel za odstranjevanje ličil

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena