Fitocose Gel za prhanje OLIANDA, 250 ml

Sproščujoč vonj in nežna nega

€ 10,09

(€ 40,36 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • izredno nežno
  • neguje
  • Uniseks Uniseks

Pogosto naročeno skupaj z Fitocose Vlažilna krema za telo OLIANDA, 200 ml

Fitocose Gel za prhanje OLIANDA, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / l)
Fitocose Vlažilna krema za telo OLIANDA, 200 ml € 21,49 (€ 107,45 / l)
Skupna cena: € 31,58
Opis

Gel za prhanje združuje negovalne lastnosti olivnega olja, ekstrakta listov oljke in sivke. Vonj sivke ter vanilije je intenziven ter sproščujoč. Za izredno nežno nego kože, ki je primerna tudi za občutljiv tip kože.

Uporaba:

  • Uporabite gel kakor tekoče milo.
  • Za kopel po potrebi gel dodajte vodi.

PAO: 4 mesecev

Št. izd.: FIT-CV940-N
Vsebina: 250 ml
EAN: 8050705463534
Znamka: Fitocose
Vrste izdelkov: Čiščenje telesa
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Uniseks
Dišavne note: sivka, vanilija
Sestavine (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[1], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin[1], Disodium Cocoamphodiacetate, Vanilla Planifolia Bean Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lavandula Hybrida Oil[1], Citricacid, Sodium Dehydroacetate, Linalool

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italija, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fitocose Gel za prhanje OLIANDA

5 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,3 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (42%)
4 Zvezdice
3 (42%)
3 Zvezdice
1 (14%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

7 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 5 recenzij v drugih jezikih.