Bioturm Milo za intimno nego za moške, 50 g

Nežno čisti in podpira ravnovesje intimne flore

€ 9,09

(€ 181,80 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 g

Na zalogi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • z lakto-intenzivnim kompleksom
  • nežna nega
  • priročna oblika
  • brez sulfatov in mila

Pogosto naročeno skupaj z Bioturm Čistilni gel za intimne predele za moške Nr.28, Bioturm Intim Wasch-Gel für Männer 250 ml, 250ml

Bioturm Milo za intimno nego za moške, 50 g € 9,09 (€ 181,80 / kg)
Bioturm Čistilni gel za intimne predele za moške Nr.28, Bioturm Intim Wasch-Gel für Männer 250 ml, 250ml € 12,19 (€ 48,76 / l)
Skupna cena: € 21,28
Opis

Milo za intimno nego za moške je posebej prilagojeno značilnostim kože moškega intimnega predela in jo zelo nežno očisti. Formulacija temelji na bio karitejevem maslu, posebnem kompleksu Lacto-Intensiv ter bio izvlečkih kamilice in ognjiča ter kožo neguje že med umivanjem.

Vse prednosti izdelka na enem mestu:

  • posebej prilagojen moškemu intimnemu predelu
  • za posebej nežno čiščenje in nego
  • brez mila in sulfatov
  • priročna in praktična trdna oblika
  • z bio karitejevim maslom, kompleksom Lacto-Intensiv, bio kamilico in ognjičem

Uporaba:

  • Za vsakodnevno čiščenje zunanjega intimnega predela.
  • Trdo čistilno sredstvo spenite z zadostno količino vode.
  • Nežno peno porazdelite po koži in nato temeljito sperite.
  • Po uporabi pustite trdo čistilno sredstvo, da se posuši.
Št. izd.: BIT-702
Vsebina: 50 g
EAN: 4260026697028
Znamka: Bioturm
Konzistenca / oblika: trdo
Vrste izdelkov: Nega za moške, Intimna nega
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Brez sulfatov
Certifikati: BDIH - Cosmos Natural
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: karton
Sestavine (INCI)

Sodium Cocoyl Glutamat, Cellulose, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetearylalcohol, Aqua, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Whey (Molke)[1], Pentylene Glycol[2], Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Genipa Americana Fruit Extract, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Glycerin, Zea Mays Starch (Modified), Propylene Glycol[2], Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Citricacid, Limonene, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. rastlinskega izvora
Laktointenziven kompleks
Informacije o klimatski nevtralnosti
Pravne informacije
Proizvajalec: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Nemčija, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bioturm Milo za intimno nego za moške

3,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (50%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (50%)
1 Zvezdica
0 (0%)

2 oceni

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder