Biofficina Toscana SOS Castagna Intensivmaske, 200 ml

Krepilna nega s fitokeratinom

€ 16,89

(€ 84,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 9. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 12. oktober

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,70 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suhe, oslabljene, obdelane ali barvane lase
  • z bio toskanskim kostanjem in kokosovim oljem
  • hranilno, vlažilno, krepilno in zaščitno
  • neguje brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana SOS Castagna Intensivmaske, 200 ml € 16,89 (€ 84,45 / l)
Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo, 200 ml € 15,09 (€ 75,45 / l)
Skupna cena: € 31,98
Opis

SOS Castagna Intensivmaske znamke Biofficina Toscana je intenzivna hranljiva nega, namenjena suhim, izčrpanim, obdelanim ali barvanim lasem. Formula vsebuje biolikvefakt ekološko pridelanega toskanskega kostanja z vlažilnimi in zaščitnimi lastnostmi v kombinaciji z rastlinskim keratinom, ki pomaga okrepiti lase in podpreti njihovo prožnost.

Biolikvefakt kostanja na dolžinah ustvari zaščitni film, ki pomaga ohranjati vlago in zaščititi lasno kutikulo, zato je posebej primeren za lase, poškodovane zaradi obdelave ali barvanja. Hemiskvalan in kokosovo olje zagotavljata mehčalne, negovalne in kondicionirne lastnosti, ekološki izvleček lanenih semen pa dopolnjuje formulo ter pomaga ukrotiti lase in podpreti njihovo prožnost. Bogata tekstura intenzivno neguje in vlaži, ne da bi obtežila lase, ter jih pomaga narediti mehke, polnejšega videza, svilnate in ukročene. Dišavo zaznamujejo sladke, prijetno ovijajoče note.

Glavne značilnosti

  • za suhe, izčrpane, obdelane ali barvane lase
  • z biolikvefaktom ekološko pridelanega toskanskega kostanja
  • z rastlinskim keratinom, hemiskvalanom in kokosovim oljem
  • z ekološkim izvlečkom lanenih semen
  • hranljive, vlažilne, krepilne in zaščitne lastnosti
  • pomaga ohranjati vlago in zaščititi lasno kutikulo
  • intenzivno neguje, ne da bi obtežila lase
  • primerna tudi kot obloga pred umivanjem s šamponom

Uporaba

Nanesite na umite lase, pustite delovati nekaj minut in temeljito sperite. Za intenzivnejšo nego uporabite kot oblogo pred umivanjem s šamponom, pustite delovati vsaj 10 minut in nato lase umijte kot običajno.

Št. izd.: BTO-0354
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140493031
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: barvani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Opozorila: Samo za zunanjo uporabo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: v vrečki za ponovno zapiranje, lonček
Sestavine (INCI)

Aqua, C13‐15 Alkane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sorbit, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Myristyl Alcohol, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Wheat Amino Acids, Arginine Hci, Soy Amino Acids, Serin, Threonine, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Lauryl Lactate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Linalyl Acetate, Vanillin, Sodium Benzoate, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Benzaldehyde, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol

  1. sestavine iz nadzorovane ekološke pridelave
O SOS Castagna liniji
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana SOS Castagna Intensivmaske

4 recenzije kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (71%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
2 (28%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

7 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 4 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder