Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo, 200 ml

Nežno čiščenje s fitokeratinom in bio kostanjem

€ 15,09

(€ 75,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,03 / kos.-7%
  • nad 3 le € 13,58 / kos.-10%
  • nad 6 le € 12,37 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za suhe, obdelane, barvane ali oslabljene lase
  • obogateno z lanenimi semeni
  • vlažilno, zaščitno in krepilno
  • za mehke, lahkotne in sijoče lase

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo, 200 ml € 15,09 (€ 75,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 29,18
Opis

SOS Castagna Mildes Shampoo znamke Biofficina Toscana je namenjen nežnemu umivanju suhih, obdelanih ali barvanih las ter je primeren tudi za šibke, tanke in poškodovane lase. Formula s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora vsebuje bioutekočinjen izvleček bio kostanja iz Toskane, rastlinski keratin in bio izvleček lanenih semen.

Bioutekočinjen izvleček kostanja, bogat z maščobnimi kislinami, beljakovinami in sladkorji, ima vlažilne in zaščitne lastnosti ter na dolžinah tvori zaščitni film, ki pomaga ohranjati vlago in zaščititi lasno kutikulo. Rastlinski keratin in izvleček lanenih semen dopolnjujeta formulo s krepilnimi in negovalnimi lastnostmi ter podpirata prožnost las. Po umivanju so lasje mehki, lahkotni in sijoči. Vonj zaznamujejo tople, prijetno ovijajoče note.

Glavne značilnosti

  • za suhe, obdelane, barvane ali poškodovane lase
  • z bioutekočinjenim izvlečkom bio kostanja iz Toskane
  • z rastlinskim keratinom in bio izvlečkom lanenih semen
  • vlažilno, zaščitno in krepilno delovanje
  • pomaga ohranjati vlago in zaščititi lasno kutikulo
  • pusti lase mehke, lahkotne in sijoče

Uporaba

Nanesite na navlažene lase, nežno vmasirajte in sperite. Uporabite nerazredčenega ali ga razredčite z vodo oziroma hidrolati Biofficina Toscana v ustrezni steklenički za mešanje šampona.

Št. izd.: BTO-0258
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491891
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: tekočina
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: barvani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Phenoxyethanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzoic Acid, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
O SOS Castagna liniji
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo

12 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
15 (65%)
4 Zvezdice
4 (17%)
3 Zvezdice
3 (13%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (4%)

23 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 12 recenzij v drugih jezikih.