Biofficina Toscana Purifying Facial Cleanser, 150 ml

Čistilna nega obraza za vsakodnevno uporabo

€ 15,19

(€ 101,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 14,12 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mešano, mastno in nečisto kožo
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • čistilno in osvežilno
  • lahka gel tekstura za odstranjevanje nečistoč in sebuma

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Purifying Facial Cleanser, 150 ml € 15,19 (€ 101,27 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,89 (€ 563,00 / l)
Skupna cena: € 32,08
Opis

Purifying Facial Cleanser znamke Biofficina Toscana je svež in lahek čistilni gel, idealen za vsakodnevno čiščenje mešane, mastne kože in kože z nepravilnostmi. Formula vsebuje površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora, ki nežno odstranijo nečistoče in odvečni sebum ter pri tem spoštujejo pH kože.

Izvlečka ekološko pridelanega toskanskega jabolka in mete dopolnjujeta formulo s čistilnimi, osvežilnimi in antioksidativnimi lastnostmi. Ob uporabi zjutraj in zvečer čistilni gel kožo očisti ter jo naredi svežo in gladko ter jo pripravi na nadaljnje korake nege obraza. Dišavo zaznamujejo sveže note jabolka in mete.

Glavne značilnosti

  • za mešano, mastno kožo in kožo z nepravilnostmi
  • z ekološko pridelanim toskanskim jabolkom in meto
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora
  • čistilne in osvežilne lastnosti
  • pomaga odstraniti nečistoče in odvečni sebum
  • spoštuje pH kože
  • sveža in lahka gelna tekstura
  • idealno za vsakodnevno čiščenje

Uporaba

Zjutraj in zvečer nanesite na navlaženo kožo obraza, nežno vmasirajte in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0218
Vsebina: 150 ml
EAN: 8003140491426
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Čistilo za obraz
Tip kože: Mastna koža, Mešana koža, Nečista koža
Lastnosti: Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Čistila za obraz (konsistenca): Gel za umivanje
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Xanthan Gum, Disodium Capryloyl Glutamate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Malus Domestica Fruit Extract[1], Mentha Arvensis Extract[1], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Purifying Facial Cleanser

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

3,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (37%)
4 Zvezdice
2 (25%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
1 (12%)
1 Zvezdica
2 (25%)

8 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder