Biofficina Toscana Purifying Conditioner, 200 ml

Čistilni balzam s svežim balzamičnim vonjem

€ 14,49

(€ 72,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,47 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mastne lase ali lase s prhljajem
  • z venerinimi laski in bio spirulino
  • čistilno, poživljajoče in negovalno
  • razčeše brez obtežitve ali izgube volumna
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Purifying Anti-Dandruff Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Purifying Conditioner, 200 ml € 14,49 (€ 72,45 / l)
Biofficina Toscana Purifying Anti-Dandruff Shampoo, 200 ml € 14,99 (€ 74,95 / l)
Skupna cena: € 29,48
Opis

Purifying Conditioner znamke Biofficina Toscana je namenjen mastnim lasem ali lasem s prhljajem ter lasišču, ki je nagnjeno k čezmernemu izločanju sebuma. Formula vsebuje izvleček venerinih laskov iz Toskane in ekološko spirulino, bogato z beljakovinami, vitamini, minerali in antioksidanti, s čistilnimi in poživljajočimi lastnostmi.

Sestava je obogatena z učinkovino, pridobljeno iz riža, glicerinom ter izvlečkoma sivke in mete. Negovalno delovanje olajša razčesavanje in pomaga ukrotiti lase, ne da bi jih obtežilo ali jim odvzelo volumen, venerini laski pa prispevajo k sijočemu videzu. Lasje so mehki, prožni, lahkotni in sijoči. Dišavo zaznamujejo sveže balzamične note.

Glavne značilnosti

  • za mastne lase ali lase s prhljajem
  • z venerinimi laski iz Toskane in ekološko spirulino
  • z učinkovino, pridobljeno iz riža, glicerinom, sivko in meto
  • čistilne, poživljajoče in negovalne lastnosti
  • razčeše in ukroti lase, ne da bi jih obtežil
  • pomaga ohranjati lase mehke, prožne in sijoče
  • lasem ne odvzema volumna

Uporaba

Po umivanju s šamponom nanesite na dolžine las, pustite delovati nekaj minut in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0341
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140492799
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: balzam
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: mastni lasje, lasje s prhljajem
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: balzamične
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: tuba
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Glycerin, Adiantum Capillus Veneris Leaf Extract, Spirulina Platensis Powder, Lavandula Angustifolia Extract, Lavandula Oil/Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Oryza Sativa Extract, Oryza Sativa Seed Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Phytic Acid, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate

Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Purifying Conditioner

3,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
0 (0%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
1 (100%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena