Biofficina Toscana Pomegranate Body Lotion, 200 ml

Lahka nega s sadnimi aktivnimi sestavinami

€ 16,89

(€ 84,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,70 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • z granatnim jabolkom, medom, slezom in navadnim slezenovcem
  • vlažilno, antioksidativno in pomirjajoče
  • lahka kremno-gelna tekstura, ki se hitro vpije

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml

Biofficina Toscana Pomegranate Body Lotion, 200 ml € 16,89 (€ 84,45 / l)
Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml € 21,49 (€ 143,27 / l)
Skupna cena: € 38,38
Opis

Pomegranate Body Lotion znamke Biofficina Toscana je vlažilna nega z lahko teksturo, idealna za normalno kožo in vse, ki imajo raje formule, ki se hitro vpijejo. Formula vsebuje sok ekološko pridelanega toskanskega granatnega jabolka z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi v kombinaciji z ekološkim toskanskim medom in ekološkim sončničnim oljem z mehčalnimi in negovalnimi lastnostmi.

Sestava je obogatena z ekološkima izvlečkoma sleza in navadnega slezenovca s pomirjajočimi in mehčalnimi lastnostmi, ureo ter kompleksom rastlinskih voskov sončnice, jojobe in akacije. Posebna mehka in kremasta konsistenca se med nanosom spremeni v gelu podobno teksturo ter se zlahka vpije, pri čemer pomaga ohranjati kožo navlaženo, mehko in žametno brez občutka obteženosti. Lahka formula je primerna tudi kot nega telesa po sončenju. Dišavo zaznamujejo sveže in nežne sadne note.

Glavne značilnosti

  • za normalno kožo in vse, ki imajo raje lahke teksture
  • s sokom ekološko pridelanega toskanskega granatnega jabolka
  • z ekološkim toskanskim medom in ekološkim sončničnim oljem
  • s slezom, navadnim slezenovcem, ureo in rastlinskimi voski
  • vlažilne, antioksidativne, pomirjajoče in zaščitne lastnosti
  • pomaga ohranjati kožo mehko in žametno
  • lahka tekstura, ki se iz kreme spremeni v gel in se hitro vpije
  • idealno tudi kot nega telesa po sončenju

Uporaba

Nanesite na telo in nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0223
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491433
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: mleko
Vrste izdelkov: Nega telesa
Tip kože: Za vse tipe kože, Normalna koža
Lastnosti: Testirano na nikelj
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Propandiol, Lauryl Lactate, Myristyl Myristate, Jojoba Esters, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Se, Xanthan Gum, Urea, Punica Granatum Fruit Juice[1], Mel (Honey)[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Helianthus Annus Seed Cera, Acacia Decurrens Flower Wax, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Pca, Polyglycerin-3, Benzyl Alcohol, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Hydroxyde, Dehydroacetic Acid, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Fructose, Glycine, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Sodium Benzoate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cumarin, Tocopherol (Vitamin E), Citral

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Pomegranate Body Lotion

16 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
21 (61%)
4 Zvezdice
6 (17%)
3 Zvezdice
6 (17%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (2%)

34 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 16 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder