Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%, 30 ml

Čistilni serum za sijoč videz kože

€ 17,49

(€ 583,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 16,26 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za mešano, mastno in nečisto kožo
  • z bio toskanskim jabolkom in meto
  • piling in uravnoteževalno
  • pomaga pri videzu nečistoč in madežev

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%, 30 ml € 17,49 (€ 583,00 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 31,58
Opis

Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2% znamke Biofficina Toscana je koncentriran serum za obraz s čistilnimi in piling lastnostmi, idealen za mešano, mastno kožo, kožo z nepravilnostmi, pigmentnimi madeži ali pustim videzom. Formula vsebuje 4 % niacinamida z uravnotežujočimi, vlažilnimi in pomirjajočimi lastnostmi ter 2 % salicilne kisline, ki nežno odstranjuje odmrle kožne celice in pomaga izboljšati videz nepravilnosti ter pigmentnih madežev.

Sestava je obogatena z izvlečkoma ekološko pridelanega toskanskega jabolka in mete s čistilnimi, osvežilnimi in antioksidativnimi lastnostmi. Tekoča, sveža gelna tekstura na vodni osnovi se preprosto nanaša in kože ne obteži. Ob redni uporabi serum pomaga zagotoviti enakomernejši in sijoč videz tena ter gladek in čvrst videz kože. Brez dodanih dišav.

Glavne značilnosti

  • za mešano, mastno kožo, kožo z nepravilnostmi ali pigmentnimi madeži
  • s 4 % niacinamida
  • z 2 % salicilne kisline
  • z ekološko pridelanim toskanskim jabolkom in meto
  • čistilne, piling in uravnotežujoče lastnosti ter podpora sijočemu videzu kože
  • pomaga izboljšati videz nepravilnosti in pigmentnih madežev
  • pomaga zagotoviti enakomernejši in sijoč videz tena
  • tekoča in sveža gelna tekstura brez dodanih dišav

Uporaba

Nanesite na obraz in nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Med uporabo salicilne kisline se ne izpostavljajte soncu.

Št. izd.: BTO-0254
Vsebina: 30 ml
EAN: 8003140491792
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Serumi
Tip kože: Zahtevna koža, Nečista koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Niacinamide, Salicylic Acid, Malus Domestica Fruit Extract[1], Mentha Arvensis Extract[1], Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Glycerin, Dehydroacetic Acid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Biofficina Toscana - Serum
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Niacinamide 4% + Salicylic Acid 2%

15 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,1 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
14 (60%)
4 Zvezdice
3 (13%)
3 Zvezdice
1 (4%)
2 Zvezdici
4 (17%)
1 Zvezdica
1 (4%)

23 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 15 recenzij v drugih jezikih.