Biofficina Toscana Mallow Milky Oil, 100 ml

Nežen oljni gel za čiščenje obraza in odstranjevanje ličil

€ 19,09

(€ 190,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,75 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo, suho ali obremenjeno kožo
  • s slezom, aloe vero, ognjičem in rastlinskimi olji
  • pomirjajoče, mehčalno in antioksidativno
  • odlično za dvojno čiščenje
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml

Biofficina Toscana Mallow Milky Oil, 100 ml € 19,09 (€ 190,90 / l)
Biofficina Toscana Mallow Mousse, 150 ml € 15,19 (€ 101,27 / l)
Skupna cena: € 34,28
Opis

Mallow Milky Oil znamke Biofficina Toscana je čistilo in odstranjevalec ličil za obraz, posebej primeren za občutljivo, suho ali obremenjeno kožo. Njegova oljna tekstura nežno odstrani ličila in nečistoče ter se ob stiku z vodo spremeni v mehko mlečno emulzijo, ki jo je preprosto sprati.

Formula vsebuje sluzi ekološko pridelanega toskanskega sleza z vlažilnimi, mehčalnimi in pomirjajočimi lastnostmi ter ekološko alojo in ognjič. Sezamovo, sončnično in mandljevo olje zagotavljajo hranljive, mehčalne in antioksidativne lastnosti ter pomagajo ohranjati kožo mehko in prožno. Po čiščenju je koža čista, mehka in žametna. Idealno tudi kot prvi korak dvojnega čiščenja. Dišavo zaznamujejo nežne in sladke cvetlične note.

Glavne značilnosti

  • za občutljivo, suho ali obremenjeno kožo
  • nežno odstrani ličila in nečistoče
  • s sluzmi ekološko pridelanega toskanskega sleza
  • z ekološko alojo in ognjičem
  • s sezamovim, sončničnim in mandljevim oljem
  • čistilne, pomirjajoče, mehčalne in antioksidativne lastnosti
  • ob stiku z vodo se spremeni v mlečno emulzijo
  • idealno kot prvi korak dvojnega čiščenja

Uporaba

Pred uporabo pretresite. Nanesite na vlažno kožo obraza, nežno vmasirajte in sperite. Uporabite ga lahko kot prvi korak dvojnega čiščenja.

Št. izd.: BTO-0315
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140492423
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: olje
Vrste izdelkov: Odstranjevanje ličil
Tip kože: Zrela koža, Občutljiva koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sladke
Splošne informacije: Pred uporabo dobro pretresite.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Vrsta embalaže: steklenička s črpalko
Sestavine (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Polyglyceryl 4 Oleate, Lauryl Lactate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aqua, Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Tocopherol (Vitamin E), Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxy Citronellal, Limonene, Linalool, Cumarin, Cinnamal

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Mallow Milky Oil

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena