Biofficina Toscana Make-up Remover Gel Oil, 100 ml

Učinkovito odstranjuje ličila in nečistoče

€ 17,99

(€ 179,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 16,73 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s paradižnikom, šipkom in skvalanom
  • hranilno, antioksidativno in zaščitno
  • odstranjuje ličila, čisti in neguje v enem koraku

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Make-up Remover Gel Oil, 100 ml € 17,99 (€ 179,90 / l)
Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 31,18
Opis

Make-up Remover Gel Oil znamke Biofficina Toscana je čistilo in odstranjevalec ličil za obraz z oljno gelno teksturo, primerno za vse tipe kože. Nežno odstrani ličila in nečistoče ter se ob stiku z vodo emulgira in spremeni v mlečno emulzijo, ki jo je preprosto sprati. Uporabite ga lahko tudi brez izpiranja kot hranljivo in mehčalno nego.

Formula vsebuje izvleček ekološko pridelanega toskanskega paradižnika, ki je naravno bogat z antioksidativnimi snovmi in pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom ter vplivi onesnaženja. Ekološki olji šipka in sončnice skupaj z rastlinskim skvalanom zagotavljajo hranljive, mehčalne, vlažilne in zaščitne lastnosti, površinsko aktivne snovi rastlinskega izvora pa kožo nežno očistijo. Koža je čista, mehka in prožna. Dišavo zaznamujejo sodobne cvetlične in sadne note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe kože
  • odstrani ličila in nečistoče
  • z izvlečkom ekološko pridelanega toskanskega paradižnika
  • z ekološkima oljema šipka in sončnice ter rastlinskim skvalanom
  • čistilne, hranljive, mehčalne in zaščitne lastnosti
  • pomaga zaščititi kožo pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženja
  • ob stiku z vodo se spremeni v mlečno emulzijo, ki jo je preprosto sprati
  • primerno tudi za uporabo brez izpiranja kot hranljiva nega

Uporaba

Za odstranjevanje ličil izdelek vmasirajte v suho kožo, da raztopite ličila, nato ga odstranite z navlaženo blazinico ali krpico. Za čiščenje ga vmasirajte v suho ali navlaženo kožo, z dodatkom vode emulgirajte do mlečne konsistence in sperite. Kot hranljivo nego nanesite na čisto kožo in s krožnimi gibi vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije, brez izpiranja.

Št. izd.: BTO-0224
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140491563
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Odstranjevanje ličil
Tip kože: Za vse tipe kože
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, C13‐15 Alkane, Squalen, Aqua, Sucrose Laurate, Parfum, Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Citral, Geraniol, Cumarin, Limonene, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Benzyl Alcohol, Citricacid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Make-up Remover Gel Oil

6 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
7 (50%)
4 Zvezdice
3 (21%)
3 Zvezdice
1 (7%)
2 Zvezdici
1 (7%)
1 Zvezdica
2 (14%)

14 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 6 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder