Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml

Koncentriran šampon za redčenje in nežno umivanje

€ 13,19

(€ 65,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 12,26 / kos.-7%
  • nad 3 le € 11,87 / kos.-10%
  • nad 6 le € 10,81 / kos.-18%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za krhke, oslabljene, suhe ali obdelane lase
  • z Liquepom®, korenjem in bio medom
  • krepilno, antioksidativno in zaščitno
  • s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 27,28
Opis

Reinforcing Shampoo znamke Biofficina Toscana je namenjen umivanju šibkih, poškodovanih, suhih ali obdelanih las. Formula s površinsko aktivnimi snovmi rastlinskega izvora vsebuje Liquepom®, patentirano sestavino iz lupin bio paradižnika iz Toskane, ter oljni izvleček korenja in bio med iz Toskane.

Sestava je obogatena z bio izvlečki sončnice, sleza in oliv ter nežno očisti lase, ne da bi jih vozlala. Formula pomaga ohranjati lase mehke, navlažene in negovanega videza ter je posebej primerna za obdelane dolžine. Vonj zaznamujejo sveže zelene in sadne note.

Glavne značilnosti

  • za šibke, poškodovane, suhe ali obdelane lase
  • z Liquepom® iz lupin bio paradižnika iz Toskane
  • z oljnim izvlečkom korenja in bio medom iz Toskane
  • z bio izvlečki sončnice, sleza in oliv
  • nežno očisti ter pomaga ohranjati lase mehke in navlažene

Uporaba

Nanesite na navlažene lase, nežno vmasirajte in sperite. Uporabite nerazredčenega ali ga razredčite z vodo oziroma hidrolati Biofficina Toscana v ustrezni steklenički za mešanje šampona.

Št. izd.: BTO-0204
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491198
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Šamponi
Tip las: barvani lasje, poškodovani lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesecev
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower ) Seed Extract[1], Olea Europaea (Olive) Oil[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mel (Honey)[1], Glycerin, Tocopherylacetat, Citricacid, Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo

44 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
41 (41%)
4 Zvezdice
28 (28%)
3 Zvezdice
19 (19%)
2 Zvezdici
6 (6%)
1 Zvezdica
4 (4%)

98 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 44 recenzij v drugih jezikih.