Biofficina Toscana Intensive Hair Booster, 60 ml

Intenzivna nega s hialuronsko kislino in izvlečki oljke

€ 19,19

(€ 319,83 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,84 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za oslabljene, suhe, kemično obdelane ali puste lase
  • z Oleox® in fitokeratinom
  • za polnejši videz, krepitev in antioksidativno nego
  • formula s kislim pH za polne, prožne in sijoče lase

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Intensive Hair Booster, 60 ml € 19,19 (€ 319,83 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 33,28
Opis

Intensive Hair Booster znamke Biofficina Toscana je serum brez izpiranja z učinkom za polnejši videz las, zasnovan za oslabljene, suhe, kemično obdelane ali puste lase. Formula vsebuje Oleox®, patentiran izvleček iz bio toskanskih oljk, bogat z biofenoli z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi, v kombinaciji s hialuronsko kislino treh različnih molekulskih mas.

Sestavo dopolnjujejo grozdne kvasovke, fitokeratin in pantenol. Hialuronska kislina pomaga zadrževati vlago na površini las, grozdne kvasovke in fitokeratin pa prispevajo k okrepljenemu, prožnejšemu videzu las ter jih pomagajo zaščititi. Nega prispeva k polnejšemu in prožnejšemu videzu dolžin ter pomaga zmanjšati občutek suhosti. Formula s kislim pH prispeva tudi k mehkim in sijočim lasem. Naravna aroma ima sveže in nežne note vrtnice in mete.

Glavne lastnosti

  • za oslabljene, suhe, kemično obdelane ali puste lase
  • z Oleox® iz bio toskanskih oljk
  • s hialuronsko kislino treh molekulskih mas
  • z grozdnimi kvasovkami, fitokeratinom in pantenolom
  • za polnejši in okrepljen videz las ter z antioksidativnim in zaščitnim učinkom
  • prispeva k polnejšemu in prožnejšemu videzu las
  • pomaga ohranjati dolžine navlažene in mehke
  • formula brez izpiranja s kislim pH

Uporaba

Nanesite na umite in z brisačo osušene ali suhe lase ter enakomerno porazdelite po dolžinah. Ne izpirajte.

Št. izd.: BTO-0301
Vsebina: 60 ml
EAN: 8003140492249
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: poškodovani lasje, suhi lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: meta / menta, vrtnica
Certifikati: Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Samo za zunanjo uporabo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Sestavine (INCI)

Aqua, Propandiol, Saccharomyces Lysate Extract, Hydrolyzed Olive Fruit[1], Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Rosa Centifolia (Rose) Flower Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Surfactin, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Citricacid, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid

  1. iz ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Intensive Hair Booster

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,9 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
5 (35%)
4 Zvezdice
4 (28%)
3 Zvezdice
4 (28%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
1 (7%)

14 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder