Biofficina Toscana Hair Food Slow-Pressed Juice Hair Mask, 200 ml

Obnovitvena nega za oslabljene in poškodovane lase

€ 19,19

(€ 95,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,84 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za oslabljene, obdelane, krhke ali poškodovane lase
  • z Liquepom® in bio oljnim izvlečkom korenja
  • obnovitveno, krepilno, antioksidativno in zaščitno
  • formula s kislim pH, ki neguje brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Hair Food Slow-Pressed Juice Hair Mask, 200 ml € 19,19 (€ 95,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 33,28
Opis

Hair Food Slow-Pressed Juice Hair Mask znamke Biofficina Toscana je nega s kislim pH, namenjena izčrpanim, obdelanim, šibkim ali poškodovanim lasem. Formula vsebuje Liquepom®, patentirano sestavino, pridobljeno iz lupin ekološko pridelanega toskanskega paradižnika ter bogato z likopenom, polifenoli in drugimi naravnimi antioksidanti, z antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Liquepom® deluje v sinergiji z oljnim izvlečkom ekološko pridelanega toskanskega korenja, bogatim s karotenoidi, ter ekološkim sončničnim oljem z negovalnimi in mehčalnimi lastnostmi. Kombinacija pomaga zaščititi lase pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženega zraka, negovalne in krepilne lastnosti pa prispevajo k izboljšanju videza poškodovanih dolžin. Neguje in poživi lase, ne da bi jih obtežila, ter jih naredi mehke, polnejšega videza in sijoče. Dišavo zaznamujejo sveže zelene in sadne note.

Glavne značilnosti

  • za izčrpane, obdelane, šibke ali poškodovane lase
  • z Liquepom® iz lupin ekološko pridelanega toskanskega paradižnika
  • z oljnim izvlečkom korenja in ekološkim sončničnim oljem
  • negovalne, krepilne, antioksidativne in zaščitne lastnosti
  • pomaga zaščititi pred oksidativnim stresom in vplivi onesnaženja
  • neguje in poživi, ne da bi obtežila lase
  • formula s kislim pH

Uporaba

Kot oblogo pred umivanjem s šamponom nanesite na vlažne lase in pustite delovati 15 minut, nato lase umijte. Kot nego po umivanju s šamponom nanesite na dolžine, pustite delovati 5 minut in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0205
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491211
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: barvani lasje, poškodovani lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sveže, sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cetyl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Myristyl Lactate, Sorbit, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Ethylhexyl Palmitate, Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Linalool, Citricacid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellal, Mica, CI 77491 (Iron Oxide), Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Titanium Oxides

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Hair Food Slow-Pressed Juice Hair Mask

75 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
76 (56%)
4 Zvezdice
38 (28%)
3 Zvezdice
18 (13%)
2 Zvezdici
2 (1%)
1 Zvezdica
1 (0%)

135 ocen
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
75 recenzij kupcev v drugih jezikih