Biofficina Toscana Hair Food Milkshake Hair Mask, 200 ml

Za mehke, sijoče in prijetno dišeče lase

€ 17,19

(€ 85,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z bio grozdjem, granatnim jabolkom in sojinimi beljakovinami
  • vlažilno, gladilno, antioksidativno in zaščitno
  • disciplinira in pomaga zmanjšati skodranost

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Hair Food Milkshake Hair Mask, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,09 (€ 70,45 / l)
Skupna cena: € 31,28
Opis

Hair Food Milkshake Hair Mask znamke Biofficina Toscana je vlažilna in gladilna nega s kislim pH, namenjena ravnim lasem ali lasem, ki jih želite zgladiti. Formula vsebuje izvleček grozdja in sok ekološko pridelanega toskanskega granatnega jabolka, bogata z antioksidativnimi snovmi in z zaščitnimi lastnostmi, ter rastlinske beljakovine, ki pomagajo okrepiti in zaščititi lasna vlakna.

Maska neguje in razčeše dolžine ter pomaga zgladiti in ukrotiti lase ter zmanjšati krepast videz, ne da bi jih obtežila. Hidrolizirane sojine beljakovine pomagajo zaščititi lase, grozdje in granatno jabolko pa nego dopolnjujeta s svojimi antioksidativnimi lastnostmi. Lasje so mehki, svilnati in sijoči. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za ravne lase ali lase, ki jih želite zgladiti
  • z ekološko pridelanim toskanskim grozdjem in granatnim jabolkom
  • s hidroliziranimi sojinimi beljakovinami
  • vlažilne in gladilne lastnosti ter pomoč pri lažjem oblikovanju in zmanjšanju krepastega videza
  • antioksidativne, zaščitne in krepilne lastnosti
  • pomaga zgladiti lasna vlakna
  • lase naredi mehke, svilnate in sijoče
  • formula s kislim pH

Uporaba

Kot oblogo pred umivanjem s šamponom nanesite na vlažne lase in pustite delovati 15 minut, nato lase umijte. Kot nego po umivanju s šamponom nanesite na dolžine, pustite delovati 5 minut in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0207
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491235
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, C13‐15 Alkane, Sorbit, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Hydrolyzed Soy Protein, Pca Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Benzoate, Glycerin, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Ionone, Azulene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Hair Food Milkshake Hair Mask

43 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
50 (44%)
4 Zvezdice
40 (35%)
3 Zvezdice
13 (11%)
2 Zvezdici
7 (6%)
1 Zvezdica
2 (1%)

112 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 43 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder