Biofficina Toscana Hair Food Fruit Sorbet Hair Mask, 200 ml

Hranilna nega s kislim pH in toskanskimi sadnimi izvlečki

€ 17,19

(€ 85,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 15,98 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z bio kivijem, lanenimi semeni in chia semeni
  • vlažilno, hranilno, oblikovalno in antioksidativno
  • definira in disciplinira kodre brez obtežitve

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Hair Food Fruit Sorbet Hair Mask, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / l)
Biofficina Toscana Protective Volumising Conditioner, 200 ml € 13,19 (€ 65,95 / l)
Skupna cena: € 30,38
Opis

Hair Food Fruit Sorbet Hair Mask znamke Biofficina Toscana je hranljiva nega s kislim pH, namenjena valovitim in kodrastim lasem. Formula vsebuje izvleček ekološko pridelanega toskanskega kivija z vlažilnimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi ter rastlinsko učinkovino na osnovi lanenih semen in semen chia, ki pomaga vlažiti, oblikovati in definirati kodre.

Sestava je obogatena z ekološkim ekstra deviškim oljčnim oljem z negovalnimi in mehčalnimi lastnostmi. Maska razčeše in ukroti dolžine, ne da bi jih obtežila, ter pomaga ohranjati definicijo in prožnost tudi pri kodrih, ki jih je težje oblikovati. Lasje so mehki, ukročeni in definirani. Dišavo zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z ekološko pridelanim toskanskim kivijem
  • z rastlinsko učinkovino na osnovi lanenih semen in semen chia
  • z ekološkim ekstra deviškim oljčnim oljem
  • negovalne, vlažilne in oblikovalne lastnosti ter pomoč pri lažjem oblikovanju
  • antioksidativne in zaščitne lastnosti
  • pomaga definirati kodre in ohranjati njihovo prožnost, ne da bi jih obtežila
  • formula s kislim pH

Uporaba

Kot oblogo pred umivanjem s šamponom nanesite na vlažne lase in pustite delovati 15 minut, nato lase umijte. Kot nego po umivanju s šamponom nanesite na dolžine, pustite delovati 5 minut in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0206
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491228
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: sadne
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Sorbit, Glycerin, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Benzyl Salicylate, Limonene, Caprylic Acid, Xylit, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex), Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

0 Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Hair Food Fruit Sorbet Hair Mask

49 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,2 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
44 (40%)
4 Zvezdice
48 (44%)
3 Zvezdice
10 (9%)
2 Zvezdici
4 (3%)
1 Zvezdica
3 (2%)

109 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 49 recenzij v drugih jezikih.