Biofficina Toscana Decoction Scrub-Mask, 200 ml

Čistilo s kislim pH in gladilnim učinkom

€ 18,99

(€ 94,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 17,66 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z zeleno glino in venerinimi laski
  • čistilno, vpojno in piling
  • pomaga odstraniti odvečni sebum in nečistoče
  • Testirano na nikelj Testirano na nikelj
  • Uniseks Uniseks
  • Vegan Vegan

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Decoction Scrub-Mask, 200 ml € 18,99 (€ 94,95 / l)
Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml € 11,79 (€ 58,95 / l)
Skupna cena: € 30,78
Opis

Decoction Scrub-Mask znamke Biofficina Toscana je čistilna in piling nega lasišča, primerna za vse tipe las. Formula vsebuje zeleno glino z vpojnimi in čistilnimi lastnostmi, izvleček venerinih laskov iz Toskane ter mineralna zrnca za nežen piling.

Zelena glina pomaga absorbirati in odstraniti odvečni sebum, znoj in nečistoče, mineralna zrnca pa omogočajo nežen piling lasišča. Izvleček venerinih laskov dopolnjuje formulo s čistilnimi in poživljajočimi lastnostmi. Nega pomaga uravnovesiti lasišče ter ga očistiti ostankov in nečistoč. Dišavo zaznamujejo sveže balzamične note.

Glavne značilnosti

  • za vse tipe las
  • čistilna in piling nega lasišča
  • z zeleno glino in izvlečkom venerinih laskov iz Toskane
  • z mineralnimi zrnci za piling
  • čistilne, vpojne in uravnotežujoče lastnosti
  • pomaga odstraniti odvečni sebum, znoj in nečistoče
  • idealna tudi kot obloga pred umivanjem s šamponom

Uporaba

Nanesite na lasišče pred umivanjem s šamponom ali po umivanju pred nanosom balzama. Nežno vmasirajte, pustite delovati od 5 do 15 minut in temeljito sperite.

Št. izd.: BTO-0319
Vsebina: 200 ml
EAN: 8003140491242
Znamka: Biofficina Toscana
Konzistenca / oblika: krema
Nega lasišča: Pilingi
Vrste izdelkov: Nega las
Tip las: za vse tipe las
Lastnosti: Testirano na nikelj, Uniseks, Vegan
Dišavne note: balzamične, sveže
PAO: 6 mesecev
Vrsta embalaže: posodica
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Coco Caprylate/Caprate, Hydrated Silica, Polyglyceryl-3 Betainate Acetate, Solum Fullonum, Lecithin, Vegetable Oil, Adiantum Capillus Veneris Leaf Extract[1], Hydroxyethyl Cellulose, Undecyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Propandiol, Tocopherol (Vitamin E), Hexyl Cinnamal, Phenylethanol, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Limonene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Decoction Scrub-Mask

30 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,4 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
16 (29%)
4 Zvezdice
12 (21%)
3 Zvezdice
12 (21%)
2 Zvezdici
10 (18%)
1 Zvezdica
5 (9%)

55 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 30 recenzij v drugih jezikih.