Biofficina Toscana Curl Defining Spray, 100 ml

Za definirane, mehke in prožne kodre

€ 14,89

(€ 148,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 13,84 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z lanenimi in chia semeni, kivijem ter pantenolom
  • oblikovalno, proti skodranosti in vlažilno
  • za definicijo, volumen in obstojnost kodrov

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion, 100 ml

Biofficina Toscana Curl Defining Spray, 100 ml € 14,89 (€ 148,90 / l)
Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion, 100 ml € 15,19 (€ 151,90 / l)
Skupna cena: € 30,08
Opis

Curl Defining Spray znamke Biofficina Toscana je izdelek za oblikovanje, namenjen definiranju in dodajanju volumna valovitim in kodrastim lasem. Formula vsebuje aktivator kodrov na osnovi lanenih in chia semen ter izvleček bio kivija iz Toskane z vlažilnimi, antioksidativnimi in zaščitnimi lastnostmi.

Sestava je obogatena s pantenolom, hidroliziranimi sojinimi beljakovinami in strukturno sestavino rastlinskega izvora. Lanena in chia semena pomagajo obdati in podpreti lase, oblikovalno in negovalno delovanje proti krepastemu videzu pa prispeva k prožnim, definiranim in strukturiranim valovom ter kodrom. Pomaga tudi zmanjšati krepast videz zaradi vetra in vlage, pri tem pa ohranja naraven rezultat. Uporabite ga lahko tudi na valovitih laseh za učinek beach waves. Vonj zaznamujejo sladke sadne note.

Glavne značilnosti

  • za valovite in kodraste lase
  • z lanenimi in chia semeni ter bio kivijem iz Toskane
  • s pantenolom in hidroliziranimi sojinimi beljakovinami
  • oblikovalno, protikrepasto, vlažilno in zaščitno delovanje
  • pomaga zagotoviti definicijo, volumen in obstojnost valov ter kodrov
  • prispeva k prožnim in strukturiranim kodrom
  • idealno tudi za ustvarjanje učinka beach waves na valovitih laseh

Uporaba

Razpršite po mokrih laseh in enakomerno porazdelite, nato posušite s sušilnikom za lase ali pustite, da se lasje posušijo naravno.

Št. izd.: BTO-0194
Vsebina: 100 ml
EAN: 8003140491082
Znamka: Biofficina Toscana
Vrste izdelkov: Oblikovanje las
Tip las: lasje nagnjeni razmršenosti (frizz), skodrani lasje
Lastnosti: Curly Girl Method Approved, Testirano na nikelj, Vegan
Certifikati: AIAB, Leaping Bunny
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Polyitaconate, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Caprylyl/Capryl Glucoside, Panthenol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Parfum, Citricacid, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Surfactin, Lactic Acid, Caprylic Acid, Xylit, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Kompatibilni izdelki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Curl Defining Spray

15 recenzij kupcev v drugih jezikih

3,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
8 (34%)
4 Zvezdice
4 (17%)
3 Zvezdice
3 (13%)
2 Zvezdici
6 (26%)
1 Zvezdica
2 (8%)

23 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 15 recenzij v drugih jezikih.