Biofficina Toscana Cronocosmesi Night Bedside Cream, 250 ml

Bogata in hranilna nočna nega za obraz in telo

€ 28,99

(€ 115,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi je samo še 9 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 26,96 / kos.-7%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za obraz, telo in zelo suhe predele
  • z oljčnim oljem, kakavovim maslom ter kokosovim in babassu oljem
  • vlažilno, hranilno in mehčalno
  • idealno za večerno negovalno rutino

Pogosto naročeno skupaj z Biofficina Toscana Antioxidant Day Cream, 50 ml

Biofficina Toscana Cronocosmesi Night Bedside Cream, 250 ml € 28,99 (€ 115,96 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Day Cream, 50 ml € 26,49 (€ 529,80 / l)
Skupna cena: € 55,48
Opis

Cronocosmesi Night Bedside Cream znamke Biofficina Toscana je hranilna krema za obraz in telo, idealna za večerno nego. Formula združuje vlažilne in mehčalne sestavine z oljčnim oljem, kakavovim maslom ter rastlinskima oljema kokosa in babassuja, ki pomagajo negovati kožo ter jo ohranjati mehko in navlaženo.

Sestavo dopolnjujejo izvleček melise, aktivna sestavina iz mane in vlažilna molekula, ki pomaga zadrževati vlago v koži. Bogata tekstura se zlahka vpije in je primerna tudi za posebej suhe predele, kot so komolci, kolena, pete in stopala. Kožo naredi mehko, nahranjeno in svilnato, eterično olje sivke pa kremi daje nežne cvetlične note.

Glavne lastnosti

  • za obraz in telo
  • z oljčnim oljem, kakavovim maslom ter kokosovim in babassu oljem
  • z izvlečkom melise in aktivno sestavino iz mane
  • z vlažilnim, hranilnim, mehčalnim in zaščitnim učinkom
  • pomaga ohranjati navlaženost kože
  • kožo naredi mehko, nahranjeno in svilnato
  • idealna tudi za komolce, kolena, pete in stopala
  • z eteričnim oljem sivke

Uporaba

Zvečer nanesite na obraz, telo ali posebej suhe predele ter nežno vmasirajte, dokler se popolnoma ne vpije.

Št. izd.: BTO-0304
Vsebina: 250 ml
EAN: 8003140492294
Znamka: Biofficina Toscana
Uporaba: Nočna nega
Vrste izdelkov: Kreme za obraz
Tip kože: Zrela koža, Suha koža
Lastnosti: Testirano na nikelj, Vegan
Dišavne note: cvetlične, sivka
Certifikati: Leaping Bunny
PAO: 6 mesecev
Opozorila: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi temeljito sperite z vodo., Izdelek shranjujte na varnem in izven dosega otrok.
Opozorila glede shranjevanja: Hranite na hladnem, suhem in zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearat Citrat, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Orbignya Oleifera Seed Oil[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Tocopherylacetat, Fraxinus Excelsior Bark Extract, Urea, Lavandula Angustifolia Oil, Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Hydrolized Wheat Protein, Oryza Sativa (Rice) Starch[1], Tetrasodium Glutamate Diacetate, Glucose, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Sodium Glutamate, Sodium Pca, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Glycine, Benzyl Alcohol, Parfum, Sorbit, Citricacid, Linalool, Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biofficina Toscana Cronocosmesi Night Bedside Cream

7 recenzij kupcev v drugih jezikih

4,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (26%)
4 Zvezdice
7 (46%)
3 Zvezdice
4 (26%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

15 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 7 recenzij v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder